Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FUCKING ADAKLIK KOYUNS

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

yazık kesmeyin diyip çatır çatır köfteleri kavurmaları götürüyonuz ama.

yok yani et yiyen biri olarak yazık kesmeyin demiyorum da herkesin işi belli kasap et keser, memur vatandaşa işkence eder falan. böyle minik fantazilerin peşinde koşmaya, sokakları kirletmeye gerek yok bence.

yoksa ben çocukların yedikleri etin nerden/nasıl geldiğini bilmesinin taraftarıyım yoksa 50 sene sonra et fabrikada makinadan çıkıyor sanacaklar bence bunun da sonucu baya kötü olur. ama doğru yolu bu değil tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
böyle minik fantazilerin peşinde koşmaya, sokakları kirletmeye gerek yok bence.

sokakları kirletmek neyse yıkanır geçer. bazı amcalar var kolunda güç kalmamış, dizlerinde derman yok o halde gidip kurban kesmeye çalışıyor. o hayvanların çektiği eziyeti düşünemiyorum

ulan git parası neyse ver. yerinde, usulüyle işi bilen biri yapsın. sanki kendi kesince daha çok sevap alıcak deyyus
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Abi foruma böyle gore içerikli fotoğraflar koyacağınız zaman spoiler'a alın, daha da iyisi koymayın.

Ben bayağı rahatsız oluyorum bu tarz fotoğraflardan.

her gün sabah kasabın önünden geçiyorum.

eğer kasap ineği gırtlaklamışsa ok zamanında gidiyorum işte.

ama ineğin kafayı kenara koymuş, koyunlara geçmişse acaip hızlı koşmam lazım demektir.

koyunların da kafalar kenarda ise taksiye binmeliyim kesinlikle.

ilk başta kötü geliyordu. şimdi kanıksadım. adamı saat yerine kullanıyorum.
biraz daha böle devam ederse ya allah diyip o geç kaldığında yardıma bile girebilirim bence.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Koyun ne hakikatten ya. Hem kokuyor, hem sağlıksız, hem de ortaklı dana ile aynı fiyata geliyor.

Çük kadar koyunlara 700 lira fiyat çekiyorlar kapış kapış gidiyor. Dana candır abi.

öyle deme,koyunlara daha hile yapamadılar,hormon neyin onlara fayda etmiyor,etleri dana eti ya da tavuk eti gibi hormonlu-suni değil. çocuğun olduğunda kuzu-koyun eti peşinde koşacaksın,belli ki şu an yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...