Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] Shadowbane başladığında guild kuralım

Dominus

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR baba simdiden bayragi cekip yenilgiyi kabul edeceksek neden oynuyoruz.
Sanirim soyle bir durum olustu, ben oyuna girergirmez adamlara ters gidelim demiyorum zaten, karakterleri gelistirdikten sonra dalalim diyorum. Zaten karakter gelistirene kadar bizde bircok oyuncuyla tanisip belirli bir seviyeye gelmis oluruz. Ayrica parali asker guildi olacaksak hangi bountyhunter beni oldurmeye gelebilecek cok merak ediyorum. Cunku ozaman onlar senin su anda hissettiklerini hissedecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte önce Fear serverında Ebonlore ile başlayıp guild desteğiyle kolayca büyüyelim. Ama hep alt grup olarak kalalım ve bir arada oynayayıp birbirimizi öğrenelim. Sonra zaten kopup kopmama konusunda karar veririz.
Bence kurnazca olur.[hline]If you can not run
If you can not hide
You fight to die
But old warriors do not die alone
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere herkes herkesi her yerde keser.İstediğin guild e üye ol ToL kenarında öldürülme şansın var mesela betanın son haftası ubi ile wp kendilerine birer şehir kurdular betanın son günü serverdaki bütün insanlar savaşsın diye.vosx (oyunun yapımcısı) kellesine bizimkiler ödül koydular çünkü bütün beta boyunca diper guildlerin sorunları halledilirken bizimkini bilerek halletmemişti bütün gün adama oyun oynatmadılar.

Belirli bir lvl dan sonra guild çatısı altına girmeden lvl almanın imkanı yok ve guild olarak ayakta kalmak için şehre ihtiyacınız varve şehirler yıkılması zor şeyler değil.Öyle biz toplandık 20 kişi guild kurtuk 20 tanede serverdan bulduk paralı asker olduk la olmuyo 500-600 kişilik guildlerle başaçıkmanız lazım.Siz şehir kurdunuz güçlenene kadar kimse size saldırmayacak diye bir kural yok asıl o zaman herkes üşüşecek[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk once gelisirim ben yani birine sen kimsin ulan dunku bok diyebilelcek seiyeye gelirim sonra guild isler falan.. heralde acildigi gu guild kuracaz degiliz su an icin yapabilecegimiz tek sey..oyun basladiginda beraber dolasip hizlica xp almaktir..
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR anladim abi ben senin derdini. Tamam oyunu biliyorsun, guild kurarsakta sen Master olursun merak etme. Isimleride cok guzel bulmussunda beni pek acmadilar.
Oyun elinize gectiginde aylik 15 milyon verip adam gibi oynayalim su oyunu. Su anda disariya cikip arkadaslarinizla takilsaniz 10 milyon harcarsiniz zaten ayda 15 milyon neye vermiyoruz ki??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gorgonyt, 26 Mart 2003 04:54 tarihinde demiş ki:
Mighty_THoR anladim abi ben senin derdini. Tamam oyunu biliyorsun, guild kurarsakta sen Master olursun merak etme.

guilde girmek bile istemiyo sen master ol diyosun
cok zor oldugunu soylemeye calisiyo, guild acsanizda bezersiniz oyundan kesilmekten kalelerin yikilmasindan diyo.
derdi falan yok, sadece biraz sert bi dille sizi uyarmaya calisiyo olay bu..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gorgonyt, 26 Mart 2003 04:54 tarihinde demiş ki:
Mighty_THoR anladim abi ben senin derdini. Tamam oyunu biliyorsun, guild kurarsakta sen Master olursun merak etme. Isimleride cok guzel bulmussunda beni pek acmadilar.
Oyun elinize gectiginde aylik 15 milyon verip adam gibi oynayalim su oyunu. Su anda disariya cikip arkadaslarinizla takilsaniz 10 milyon harcarsiniz zaten ayda 15 milyon neye vermiyoruz ki??

bana ne sizin guildinizden ben olasılıklar hakkında size yardımcı olmaya çalışıyorum şuan newbie island dan ayrılmış 40 kişilik bir grup şehir kurmak için yolda hafta sonuna kadar içinde bütün r7 trainer ve vendorları olan 46 okçu kuleli yaklaşık 200 guardlı bir şehrin sakini olacam ne uğraşacam yeni guild filan[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam olay şudur: Yeni guild kurmuyoruz. Ama hep beraber aynı guild'e giriyoruz ki beraber takılabilelim çünkü oyuna girme saatlerimiz genelde aynı olacak zaten. Thor fikir olarak çok yardımcı oldun sana çok teşekkürler.
Oyunda görüşürüz arkadaşlar.[hline]If you can not run
If you can not hide
You fight to die
But old warriors do not die alone
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dominus.Geçen Hotlevel'ı izlerken gördüm oyunu taktım kafaya.Alıp oynayacam.(Öyle güzel güzel anlattınız oyunu insanın canı çekiyor.Hem parasınıda verdiğinden rahat raat oynayabiliyoırsun)Şu öss bi bitsin bende dalıyorum bu oyuna(Ultima faan oynuyorduk ama baydı oda ya.Yenilik yapamıyor türk serverları.Birkaç yabancı server buldum onlarda lagdan yürünmüyor:D)Gireceğiniz Guildi belirtinde bizde ona göre girelim(Aklımı çeldiniz valla.O kadar kendime söz verdim Onlşine oyunları bırakıcam diye hala bırakamıyorum işte.Şimdi ShadowBane e başlarsam üniversitedede baya bir iş çıkacak başıma(telefon faturası açıklaması dersler notlar eheh)Yanlız bu Ekran kartını kaç mblık ister yaw?Geçen bazı ekran akrtlar%oda ya.Yenilik yapamıyor türk serverları.Birkaç yabancı server buldum onlarda lagdan yürünmüyor:D)Gireceğiniz Guildi belirtinde bizde ona göre girelim(Aklımı çeldiniz valla.O kadar kendime söz verdim Onlşine oyunları bırakıcam diye hala bırakamıyorum işte.Şimdi ShadowBane e başlarsam üniversitedede baya bir iş çıkacak başıma(telefon faturası açıklaması dersler notlar eheh)Yanlız bu Ekran kartını kaç mblık ister yaw?Geçen bazı ekran akrtlarında sorun yapıyor gibi bir şeyler deniyordu.Ne iş?[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

ben büyük ihtimalle oynamıycam oyunu ama bu forumla ve sb ile biraz ilgileniyorum. bir iki tavsiye vermek istedim.
1. turk only bir guild yapmayın bence.
2. eğer yaparsanız da emir komuta zinciri kesinlikle olmalı.
3. The hun gibi her milletten oyuncuları aranıza alın.Çok daha fazla eğlenirsiniz.
aslında ben türk guild i olayına kafadan karşıyım. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Türk oyuncular tarafından kurulmuş olan Camelot. Oyuna tekrar girebildiğimizde bize bi /tell at, seni şehre summonlayalım. Tabii guilde girmeden önce en az 25-30 lvl olman lazım ki farmlarda zorluk çekmeyesin.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...