Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dreamhack Bükreş

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

evet sleeep hesap var bakalım allahın ukraynalıları bizden berbat netle gidip derece yapıyor sen gruptan çıkamıyosun bu ne rezalet hemen cevapla?!?! şaka lan şaka gel öpücem yanaklarından barcrafta gelcem bu sefer 1v1 cheesleşicez. hadi gelince haber et in gameden.
Sosyal ağlarda paylaş

1.5k para birikince o taktikte gateway atmıyorsun cannon atıyorsun ama işte o vakit kafa ona basmadı basamadı tecrübesizlikten/heyecandan/dingilliğimden.

p den memnunum zaten grubumun 1. seedi rain/stc falan gelsin istiyordum mesela, pvp kafa dengim bir oyuncu(veya biraz iyi biraz kötü np), pvz ise benden biraz alt seviye gelse çok tatlı olcaktı. Ama iki tane benden iyi olup ve bitane de kafa dengim Z geldi. Her ırk için 3-4(2 abuse/timing - 2 macroya gidiş) farklı build orderla gittim maplere göre ufak değişiklikler gösteren, tüm rakipler z olunca elimdeki taktikler yetişmedi, olanları da düzgün uygulayamadım, özellikle nerchio ve protosser macro taktiklerimi uygulayamayacağım adamlar.

Genelde turnuvalara girince pek elime almadığım için buralarda taktikleri nası uygularsam uygulayim çalışıyormuş orda affetmediler, senin sanırım fazla yakından tanıdığın o eline alma duygusunu ben de tattım tabi bronze-diamondlardan değil de nerchio gibi adamlardan :)o hatta o kadar tadmışsın ki o durumda bile mutlu olmamı ummuşsun o kadar yüksek seviyelerdesin. *gg no re thx bb*

elin grubunda

diamondlar varmış romenlerden Q_Q

tl forumdan bi almancı

Sad about all the dropouts, but the groups are still looking somewhat decent, some have three or more known players already meeting in the first group stage. Nerchio/White/Protosser/Sleeep (the Turkish Sleeep with three e, Korean Sleep seems to have cancelled as well), for example, or Giantt/StarEagle/elfi and SonG/DeathAngel/fraer.

seiplo muhabbet

seiplo: grubun nasıldı naptın?
silip : 3 zerg(isim vermedim, naptığımı sölemeden)
seiplo: nvm that's fucking impossible

fraer muhabbet

fraer : grup nasıldı?
silip : 3 zerg
fraer : name it?
silip : nörçiyo, protosır, vayt
fraer : wow thats really tough for 1st stage

şöyle bi bakınca

elin mouz oyuncusu bile çıkamadı la grubumdan :D ama ne kadar iyi olursan ol tecrübesizlik büyük etken bu tarz şeyler için experience puanım artmış oldu daha iyi bir oyuncu olduğumda experiencetan daha az kayıp vermemi sağlayacağını umuyorum tahmini 1 ay içinde yine yurtdışı gözüküyor gibi

ilk görev

nedense hep zayıf gördüğüm çok çaresizlik taktiği dedigim 1 robo 6-8gate push pvz aslında günümüzün solid açılışlarındanmış devamındaki transition mantığını anladım late stage için onu çözmeye çalışıcaz

Sosyal ağlarda paylaş

bi de abi protosser anne-baba-kardeşiyle gelmiş benim gördüklerim bunlardı en azından teyze hala amca dede falan da vardır belki benim göremediğim 1. gruplardan sonra 2 gün boyunca anne ve babasının(özellikle babasının) öyle pis bakışları vardı ki *hayvan herif 1-0 dan nasıl 2-0 yapamadın vuriyim mi sırtına he* dercesineydi, tie muhabbetinden :D

bu arada bly direk outplay yaptı abi mana yı hani mana çaresizdi cloudda epic kombatın dışında varlık gösteremedi, ama diğer tarafta starnan baya umut verici oynadı biraz daha düzgün kararlar verse bence eleyebileceği timingler yakalamıştı nerchioyu olmadı

smurf hesapta starnan gelmişti birkaç gün önce :D adam bana yedirdi 18 probe 3 gatei monchiye de yedirdi sanırım hatta taktiği o kadar sevdim ki not etmiştim kağıt kalem timinglerle (monchi-starnan maçına az bakabildim baktığımda sanki 3 warp alıyordu ve 16 probetaydı(2 probe ileride kaybedilmiş diye yorumladım)) bu varsayımlarla yaptım son yorumu ^^
Sosyal ağlarda paylaş

la sığır turnuva sırında foruma girip msg atıosun tl forumlarında insanlar benim hakkımda ne demis die merak ediosun
böle konsantre olunmaz, sununla konustum bununla konustum die kendini avutuosun
yani sukadar vakit ayırdın gecelerce kastın 2gun full oyuna odaklanıp elinden geleni yapmak bukadar zor olmamalı, yenilsen bile hiç deilse mantık hatalarını görürdük
kusura bakmada hiç umut vermiosun
Sosyal ağlarda paylaş

Ya silipin Nerchio'ya karşı yaptığı taktiği biliyorum. Huargh'ın MS taktiğinin değiştirilmiş bir versiyonu. 2 stargate'ten çıkan Voidlerle baskı kurmaya çalışırken 3. basei alıp fotonlarla savunmaya çalışıyor

Ki aslında çokta güzel bir taktik aslında. Çünkü PvZ şu anda salak bir duruma girdi.
Sentryli P - Infestorsuz Z = P win
MShip'siz P - Infestorlu Z = Z win
MShipli P - Infestorlu Z = (vortexi attın attın atamadın Z win)
Protoss oyuncuları Sentry etkisini Infestor oyuna girdikten sonra kaybettiklerinden haklı olarak bir an önce MShipe ulaşmaya çalışıyorlar.

Silipin yapmak istediği şey de tam olarak buydu. Bence hatası Voidlerde başarısız olduktan sonra taktiğini değiştirmeden devam etmeye çalışmasıydı. Şöyle ki, Voidlerle baskıyı kuramayıp geri çekildiğinde 3. almaya yönelmektense 2 base'de Mothership çıkana kadar direnip Nexus ve fotonları harcayacağı minerali gateway'e yatırabilirdi. Ha 3. base'i yaklaşık 1.5 dakika sonra alırdı ama çotank diye oyunu kaybetmezdi.

Silip sen bakma bunlara otur çalış evladım. Umut veren tek oyuncumuz sensin. Sende bok yoluna gitme:D
Sosyal ağlarda paylaş

sleeepin suçu ne?:D

yahu güzel analizler yapıyosunuzda oynadığı adam Nerchio. Mc'yi felan yeniyor. doğal olarak sleepte yenilcek kimse kusura bakmasın nerchio'yu yenmeyi beklemek zaten hayalcilik olurdu zaten adamda turnuvayı şampiyon bitirdi. O grupta sleeepin şu aşamada yapabileceği çok fazla birşey yoktu. Bunlar hep tecrube ilerde birşeyler olursa olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla menfıscım TL'e bakmadım stream olmadığı için benle ilgili yorum düşmez oralara gece baktım oraya, ama evet pati falan nonstop girdim baktım buraya 2 feed çakiyim diye ki birçok oyuncu prosundan noobuna takip ettiği local community siteleri hep açıktı altta nerchiodan tutup başka alakasız bi oyuncuya kadar oraları feedliyorlardı ben de yaptım pişman değilim bi daha olsa bi daha yaparım stilim bu. Oyuncu olarak oyun içindeki yeteneğine tek kelime lafım yok, ama bu oyun yeteneğinle yaptığın şeyleri ortaya koyunca(bahaneleri de çıkarıp) oyun dışı mental olarak senin de eksiklerin olduğunu söyleyebilirim çekinmeden, yani konuşmak kolay yapmak zor, ama tabiki her eleştiriden, oyundan, gazlayıcı videodan nasibimi alıyorum :)-D

O grup en iyi oyunumu oynayarak zor çıkacağım bir gruptu White'ı onlineda yeniyordum onu cepe atıp, protosserı zorlayıp/yenmem gerekiyordu olmadı. Zaten iyi oyunumu bile gösteremedim kötü oynadım yenildim. Bu tarz tecrübeler edinmeden istediğin kadar iyi ol oraya gidince o hep bildiğin şeyleri yapamıyorsun ha yapan olur ama ben yapamadım. Ne prolar da aynı şekilde kötü turnuvalar geçirebilyor.

Başka turnuvaya nasip artık, bu sc2 kariyerimde yaptığım son atış değildi, sonraki yurtdışı atışlarımın olduğunu bilerek gittim, sadece mermilerden birini tutturamadım şarjör hala full ;)

fotoları da ekledim beyler birkaç foto kaldı eklencek göz atabilirsiniz : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.451534288215426.93160.258170074218516&type=1
Sosyal ağlarda paylaş

tuğgözüm benle kendini nie kıyaslıosunki benim competitive kariyerim olmaz bu saaten sonra beni unut..
ben adamları yenemedin diyede kızmıorum, zaten kimse senden win beklemio dedim gitmeden once
kızdıgım konu bu kadar kasıp oraya gidip oyununu bile oynayamadan geri donmen,seninde tas catlasa 1-2 sene omrun var
en azından 2gun odaklanıp basit hatalar yapmadan kaybetsen burda hatalarının üstüne gider onları gidermeye calısırdık
ha senden bişi olr olmaz orası ayrı konu ama en azından denerdik
15 yasında deilsinki bu sana tecrube olsın, veya nerchio deilsinki evinde oynar gibi turnuvada oynayasın

neyse bu saaten sonra yapcak bisi yok, diger turnuvaya medyayla hiç bi sekilde uzaktan yakından bulasmaman lazım, basını eyip oyuna odaklanman lazım, veya bu benim stilim diyip kendini kadnıradabilirsin bana giren cıkan bisi yok ama ben isterimki git buyuk bi turnuvada final falan oyna gosumuz kabarsın bende chat serverinda bu mal benden oyun alamazdı hale bak ne günlere kaldık diyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...