Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GoPro Hero3

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

İşte özlediğimiz GoPro filmi böle çekilir. Bana ne arkadaşım elalemin Hulahop yapan hatunundan.
http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U&hd=1

Sony Actioncam'e güzel bi cevap olmuş
Silver Edition 299$ biraz daha makul ama wifi remote YOK, dahil değil.
Remote 80$ (79.99$) Pilleri 19.99$ Eski piller 1100mAh'tı bunlar daha küçük ama 1050mAh
Şu an en alınası alet GoPro Hero3 Silver edition.

Sony Actioncam Wifi 269$ 1080p'de 30fps, 720p'de 60fps idi.
GoPro Hero3 Silver 1080p'de de 60fps
Black 1080p'de 120fps 2.7kp'de 30fps, 4k'da 12fps

Low Light Performance denilmiş Black edition için, Silver'ın Low Light performance ve color balance nasıl merak ediyorum. (bence iyidir abiler)

bu Silver güzel olmuş. alınır.

Black

Silver

White (Tek kamera alıyorsanız, pro değilseniz bunu almaya gerek yok bence)

Sosyal ağlarda paylaş

abi çok biliyorsunuz da kompakt aletlerde ne var?
fiyatı nedir? ne çekim yapıyor?
xaty said:

niye 'e haliyle'? su geçirmeyen aletler var sonuçta kutusuz

Ben de bugün gördüm bunu da white ile silver farkı nedir?

Bir de telefonlara app.ler gelir yakında wifi ile kontrol etmek için, remote zımbırtısına gerek kalmaz.

benim "dilersen sana engin bilgimle mekatronik dersi vereyim" demem gibi bişi olmuş bu yorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kamera teknolojisine hiç yakın değilim de 2012'de su geçirmez ve darbelere dayanıklı elektronik bir cihaz çıkarmak çok zor bi iş değil.
adamların yaptığı şu kameranın kullanım alanlarını düşününce casing'e ihtiyacı olduğunu görmek komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundaki mikrofon nasıl ses alıyorsa diğer türlü de öyle çalışcak. Ya da bunda bağladığın yere göre casing mi değiştiriyorsun? Sanmıyorum, bağlantı şekli neyse normal kasasında da olabilir gayet. Plug'lar artık telefonlarda bile sealed.

Sıkıntım büyüklüğüyle ya da görüntüsüyle ilgili değil (gerçi görüntüsü kötü bence de kişiden kişiye değişir). Adamlar yapamamışlar gibi de bir şey demiyorum. Bir sebebi vardır mutlaka da saçma geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

lol

bu aletin ne olduğunu anladın mı?

yani sadece "hey ben mayomu giyip balıklar arasında daldım" yahut "yaşasın gökyüzü! aaa ne güzel bi gökkuşağı" olmadığının farkınasın di mi?

abi kamerayı tamponun arkasına bağlıyorsun. sonra 150km/h hızla giderken üstüne çakıl makıl allah ne verdiyse geliyor. suda mesela "ay daldım eheh" değil, adam teahupo'o'da kullanıyor. "dişleri olan dalgalar" diyor herifler. çünkü su sığlaşıyor aniden ve dibinde bi sürü sivri coral reef var. yahut alıyorsun işte kayaklarının ucuna bağlıyorsun. karın içine içine sokuyorsun. uçağın altına bağlıyorsun, helikopterden atlarken takıyorsun, inerken çalılara sürtüyorsun, dağ taş tırmanırken kullanıyorsun.

housing sadece suya karşı korumuyor yani bunu.

bi de herhangi bi markanın +40m housingsiz ürününü bilmiyorum ben 400$ civarı (gerçi üstüne de bilmiyorum yahu)
bence maliyet olarak verimli bir çözüm değil housingsiz. ha bi de.

sealed bişi verirsen ama adama iphone gibi pil değiştiremezsin, yahut pil değiştirme prosedürü zor bunda yahu! dersen adam thefuck! der öbür markayı alır.
herif dağın başında, duvar kenarında uğraşmaz onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

GoPro keyifli birşey ve işe yarıyorda, biz belgesel çekerken 2 tane gopro ile çeşitli destek görüntüler aldık. Arabaya bağladık dağ taş çektik, tepeye tırmandık çektik, röportaj sırasında extra açılar yaptık.

Bir sürü kullanımı var, illa kullanıyorsun. 1 tane yerine 2-3 tane almakta fayda var ama bence. Kayağa falan giderseniz birini kaska, 2'sini kayağa takarsınız, imba!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...