Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alfa Romeo GTV


Mino

Öne çıkan mesajlar

Önümüzdeki yılın başında resmi lansmanı yapılması beklenen otomobilin gelecek nesil 157 Sedanla aynı platformu paylaşacağı belirtiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerle yaratılacak bir iç mekana sahip olacak GTV;nin ön tasarımı markanın 2002 yılındaki Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Brera konseptinden alınmış.
İnce agresif farlar ve Alfa'ya özgü radyatör ızgarası modelin ilgi çekici detayları arasında bulunuyor. Yeni GTV'nin yeni şasisi dört tekerlekten çekiş sistemini de destekleyecek. Böylece GTV maksimum yol tutuş sağlayacak. Otomobilde 156 ve 147 GTA'dan tanıdığımız 3.2 litre 247 HP'lik bir V6 motor görev yapacak. Dizel motor isteyenlerse 3 litre 250 HP'lik motoru tercih edebilecek. Alfa Romeo dizel motorla iki kapılı dizel BMW ve Mercedes modellerine direk rakip olabilecek. GTV'nin coupe ve spider versiyonlarının resmi tanıtımı gelecek yılki Cenevre Otomobil Fuar'ında yapılacak. Baz modellerin fiyatının Avrupa genelinde 35 bin eurodan başlayacağı bildiriliyor.arabam.com dan

[Bu mesaj Mino tarafından 02 Kasım 2004 23:03 tarihinde değiştirilmiştir]

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 02 Kasım 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
çok tatlı bişiye benzio

Aa siz almadınız mı daha bu arabadan yakıstıramadım eheh o kadar ise ragmen LoL[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

beni pek çekmedi sivrisinek gibi bişey yapmışlar.
alfacılar kızmasın severim alfa'ları ama bu etkilemedi, garip...[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...