Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyali sevgilisi olan/olmus

Seele

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

abi genetik güellik dersen
isveçten ötesi yok
en kısa boy 180
bi tane şişman yada kel adam yok
kızların hepsi sarı sarı masmavi gözlü
allah belamızı vermiş yane genimize sokiyim

İsveç'in kalecisi vardı, hafif keldi :) Ravelli miydi neydi adamın adı..

not: google görsellerden ravelli diye aratmayın, fena oldum :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence bizim genler cok kotu degil, de sirf guzellik uzerinden konusursak, yani karakter olayini vs cikaralim, egitim olayini vs bi kizi cekici kilan diger ozellikler yani.

ama alimli olma, seksi olabilme, alimli konusabilme olayi vs gibi seyleri katalim, orada cok fail oluyo turk kadini.

yani seksi giyiniyim derken slut gibi giyiniyor, yine seksi yuruyeyim derken slut gibi yuruyor. (kadinlarimiz slut gibi yuruyor demiyorum dikkat)

dun bi haber vardi, ivana sert diyo ki turk kadini acmayi bilmiyo diye. aynen oyle, cunku acmaya calisinca slut yapiyo kendini, kulturunde yok cunku, ozenilen herseyin taklit durma riski oldukca buyuk, kulturden gelmiyosa.

bunu en kolay bizim popcularin kliplerinde de goruyoruz. production kalitesini bi kriter olarak almayin, ayni sekilde kareografi de bi kriter olmasin, ama bizim turk dans edince slut gibi dans ediyo klipte, elin amerikalisi onu seksi kiliyor. nuans ama tamamen albeniyi goturuyor o tip seyler.

bizim turk kizlari genetikten ote o diger seylerde aslinda cok kaybediyor. Yani disardan guzel bile gorunse, fotografik olarak, yanina yaklasinca, butun bu diger seylerde fail olabiliyo cogunlukla.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Beyler, uzak doğuluların çekiciliği; güzel hatunların default masum görüntüsü ve anahtar yuvasının bizim anahtarlarımıza göre küçük olması sebebiyle fazla vıyklamaları...

Discuss.

anlamadım biraz daha açar mısın? çocuk gibi oldukları için mi demek istiyorsun?

beyler FBIın numarası olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Beyler, uzak doğuluların çekiciliği; güzel hatunların default masum görüntüsü ve anahtar yuvasının bizim anahtarlarımıza göre küçük olması sebebiyle fazla vıyklamaları...

Discuss.

viyaklamalarının sebeplerinden biri galiba çok terleyememeleri. onların kilitleri de uzakdoğulu anahtarlarına göre yapılmış zati
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...