Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyali sevgilisi olan/olmus

Seele

Öne çıkan mesajlar

türkiyeye gelen ve benim gördüğüm turislere göre konuşacak olursam korelilerin doğal halleri japonlardan daha iyi

jponların alayında bir üst çene problemi varmışcasına at gibi ağızları var

korelilerin diş yapısı daha düzgün. bu durum yüz hatlarını da etkilyor mudur acaba?

yada korelilerin alayı 10 yaşında ortodonti tedavisi görüyor eheh

çinliler cidden tipsiz lan
Sosyal ağlarda paylaş

Yüz hatları ve cilt renkleri ile rahat ayrılabiliyorlar aslında. Bir Taylandlı ile bir koreli çok farklı. Taylandlılarda hafif hintli tipi de var aslında. O taraftan da almışlar biraz. Vietnama geliyosun, biraz çin etkisi var. kamboçya bu iki arasında, ikisine de benziyor khmerler. Okyanusya tarafına indikçe, bu sefer Avustralyalı yerlilerin etkisi görülüyor. Bilimle uzaktan yakından alakası olmayan açıklamam böyle. Daha bilimsel olarak bakarsak, filipinliler ile taylandlıların biraz benzediğini söyleyebilirim. buna kaynak olarak xhamster'ı gösteriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Deri rengi fena bir olay ya, bazıları fena takmış bu duruma. Özellikle Kamboçya'da kızlar çok özeniyorlar Caponlara, korelilere. Bunun için özel krem kullanıyorlar deri rengini açan. Koreliye benzeyen bir kıza bakıyosun, şahane, üç gün sonra bi bakıyosun, anaa kararmış şahane hatun, çıkmış bütün boya ya da krem duj alınca :) Hayır, Michael jackson gibi zombi olacaklar bir gün, görecekler Caponu, Koreliyi. Ayrıca, güneşte yanmamak için, güneşe çıkarken eldiven giyip, kar maskesi gibi şapka takan var. Birkaç gün arkadaşlık ettiğim bir kız, plaja giderken benim yün kazağı giydi ya, denize bile kazakla girdi. Güneşte yanmayayım diye, içten yanmayı göze alıyor, enteresan. Hediye ettim yün kazağı, piç oldu zaten şahane kazak.
Sosyal ağlarda paylaş

deri rengi vs olay degil ki, her millet ustun gordugu millete ozenir her sekilde. onun bindigi arabaya ozenir, ciktigi kadina ozenir, tipine ozenir.

bizim turk erkeleri ve kizlarida ayni dimi? her turk kadini bir gun sarisin olacak diye bi atasozumuz bile var. bu sarisinlik ozentiligi asyalilarda da var, ve hepsi anglo ozentiligine cikiyo aslinda.

herkes ozeniyo "ustun" irklara. birbirimizi kandirmayalim.

ilk au ya geldim, 10 kisilik bi evde kaliyorum, karsi odada cinli bi kiz kaliyo. baktim paso her aksam yabanci muzik dinliyor, amerikan muzikleri, hic cince muzik, veya asyali muzigi duymadim.

sonra icimden gecirdim, lan ne ozenti kizsin diye, 2 dk sonra tak etti tabii, lan ayni sarkilari ben dinliyorum. cinli olunca yakistiramiyosun, alisik degilim ondan.

herkes herkese ozeniyo kisacasi.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

deri rengi vs olay degil ki, her millet ustun gordugu millete ozenir her sekilde. onun bindigi arabaya ozenir, ciktigi kadina ozenir, tipine ozenir.

bizim turk erkeleri ve kizlarida ayni dimi? her turk kadini bir gun sarisin olacak diye bi atasozumuz bile var. bu sarisinlik ozentiligi asyalilarda da var, ve hepsi anglo ozentiligine cikiyo aslinda.

herkes ozeniyo "ustun" irklara. birbirimizi kandirmayalim.

ilk au ya geldim, 10 kisilik bi evde kaliyorum, karsi odada cinli bi kiz kaliyo. baktim paso her aksam yabanci muzik dinliyor, amerikan muzikleri, hic cince muzik, veya asyali muzigi duymadim.

sonra icimden gecirdim, lan ne ozenti kizsin diye, 2 dk sonra tak etti tabii, lan ayni sarkilari ben dinliyorum. cinli olunca yakistiramiyosun, alisik degilim ondan.

herkes herkese ozeniyo kisacasi.

üstünlük değil sahip olamadığını isteme durumu o
Sosyal ağlarda paylaş

Özenmek normal tabi de, enteresan çabalara girmeleri, hayvani sıcakta eldivendi, cartı curttu kullanmaları garibime gitti benim. Bunlar her duşdan sonra en az yarım saat kremleniyolar, vıcık vıcık geziyolar 2 saat boyunca, kuruyana kadar. Bu çaba çok aşırı ve zahmetli geldi bana. Yoksa hepimiz bir şeylere özenmişizdir hayatımızın en azından bir döneminde ama bu kadar enteresan çaba sarfetmiş miyizdir? Ben doğru düzgün saç bile uzatamadım, sıktı, zahmetli geldi mesela, yoksa bir Bruce Dickinson saçına sahip olmak isterdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...