Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deri eldiven tavsiyesi

TeddyLop

Öne çıkan mesajlar

marksman said:

TeddyLop said:

marksman said:

massimo dutti de var böyle ince hoş. siyahı bitti diye alamadıydım

Netten baktımda sitesinde 150liraymış massimoda :)

indirimi yakalaman lazım

İndirim zamanları zaranın standart mesela kış sezonu ocakta girer indirime,massimonun indirim ne zaman bilgin var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

Merhabalar,

Trençkot,blazerla beraber kullanmak üzere deri eldiven arıyorum ama bulamıyorum.

Düz siyah birşey istiyorum,bir kaç yere baktım ama hep içi yünlü yada dikişlerle şekil verilmiş modeller var.

Şöyle birşey olabilir

Armani Jeanste gördüm bir tek ama o kadar parayı vermem =)

asker malzemeleri satan dükkanlardan çok güzel subay eldivenleri bulabilirsin, aynen bu paylaştığın resimdekilere benziyor. ben hala 13 sene önceki yedek subaylıktan kalma deri eldivenlerimi kullanıyorum, hem güzeller ve hem de kışın çok işe yarıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

TeddyLop said:

Merhabalar,

Trençkot,blazerla beraber kullanmak üzere deri eldiven arıyorum ama bulamıyorum.

Düz siyah birşey istiyorum,bir kaç yere baktım ama hep içi yünlü yada dikişlerle şekil verilmiş modeller var.

Şöyle birşey olabilir

Armani Jeanste gördüm bir tek ama o kadar parayı vermem =)

asker malzemeleri satan dükkanlardan çok güzel subay eldivenleri bulabilirsin, aynen bu paylaştığın resimdekilere benziyor. ben hala 13 sene önceki yedek subaylıktan kalma deri eldivenlerimi kullanıyorum, hem güzeller ve hem de kışın çok işe yarıyorlar.

Teşekkür ederim yarın çıkarsam dışarı uğrıyım bi askeri malzeme dükkanına, aslında en temizi siparişle diken birini bulmak ama herkes tembel olmuş hazır alıyor hepsi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...