Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne Ben Gay'im

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

dasaa guzel yazmis, bu arada fag gay diyince aklima bu geldi.

http://bbsimg.ngfiles.com/1/15185000/ngbbs478c2e831a4f9.jpg

Abi fag gay dedigin ayrimda aynen soyle, cok gay tanidim. Nasil erkeklerin egitimsiz ve paso kari kiz muhabbeti cevireni, ona soktum buna koydumcusu varya, kadinlarla iliskiyi seksuel duzlemde alani, bunun ayni gay modelide cok, ve faggot oluyolar.

ama nasi biz diger erkegi, butun erkeklere model almiyosak, faggotlarida gaylere model almamak gerekiyor.

insanlar gay diyince sevisen iki erkek dusunmemeli once. nasi bi evli arkadaslarini gorunce onlari yatakta hayal etmiyosan. (bu konuda fantazi dunyaniza girmeyin tabii yapan varsada)
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwool +nedanko
+1

@deadwool:
abi mantıklı hareket edebiliyor olmak lazım zaten. en önemlisi o. duygulara göre hareket eden bir yaklaşım sergileniyor bu işlerde. ama gerçek dünya feci.
adamın umrunda bile olmasa, senin yerine geçmek için "ulan vurduruyor bu! ahahah" der.
der yani. yumuşak noktanı bulunca ne olursa olsun sana zarar verecek tonla adam yok mu? var.

e gerçek dünya böle bişi. film değil bu
Sosyal ağlarda paylaş

Yanliz trde inanilmaz buyuk bi gay community var. Bir cok insan gormezden geldigi icin ya da gormek istemedigi icin haberi yok, bazilari ise akilna bile getiremiyor gayligi korkuyor resmen adamlardan.

Sunlarin burda tartisilmasi, milletin su tur hikayelere sasirip yaa aslinda yazik heriflere biraz mantikli dusunel falan demesi bile nerde oldugumuzu gosteriyor toplumca.
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel bir yazi aynen. boyle butun ebeyvnlerin cocuklarinin kendi belirledigi sinirlar icersinde mutlu olmasini istiyor. o sinirlarin disina cikip mutlu olmaktansa kendi belirledikleri sinirlarda mutsuz olmasini bile tercih edebilirler ki belki boyle bir durumda cocuk sanki mutluymus gibi kendilerini bile kandirirlar.

dip not: tabi ben de bir ebevyn olsam bunu kabullenmem bir sure alir diye tahmin ediyorum. yazi guzel adam hakli ama ben de bir cingilbort degilim tabi ki sosyal cevremin normlari icime islemis durumda. ama sanirim akil ve mantik cercevesinde hareket edebilecegimi dusunuyorum cok sukur bu da bilimin kazandirdigi bir rasyonellik
Sosyal ağlarda paylaş

ve evet gayla fag arasindaki fark cok onemli. fag dedigin adam gay oldugu icin rahatsiz etmiyor asiri abartili tavirlari yuzunden rahatsiz ediyor. sokakta aptal aptal el kol hareketi yapip cak cuk sakiz cigneyip sacma sapan sekilerde yuruyen disiler de abartili hareketleri yuzunden rahatsiz ediyor.

burda da biz rahatsiz olma ozgurlugumuzu kullanabiliriz sanirim sdf bu insanlari kisitlamaktan bahsetmiyorum tabi sadece rahatsiz oldugumuzu bildirmekten bahsediyorum. bi eliniz kolunuz dursun olm
Sosyal ağlarda paylaş

gaylerden çok,gaylerden hoşlanmadığını söyleyenlere HOMOFOBİK FAŞİK diye eleştirenlere uyuz oluyorum ben.önünde iki tane gay birbirini okşasa kaçacak dleik arar.ama etrafta gay hakları savunucusu olur.

sonuçta istiyerek yapılan bir tercih değil.tercih etmek zorunda kalıyorlar.ne onlar suçlu ne de çevresindekiler.

benimde oglum gay olsa soğurum.

osmanlıyız barbarız kıllıyız. gaylik ırkımıza yakısmıyor.tüysüz kız gibi avrupalılar olsak neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi tolere ediyorumda bu durum biraz sıkıntı yaratıyor ya malum mimar sinandan bi grup arkadaşım vardı kızın biri bi kaç tane gay gelecek sorun olur mu dedi yok lan olamz dedim bütün arkadaşlarım ibne zaten modundaydım yok öyle görünce hani yadırgamıştım baya bide olay çıktı zaten birileri asıldı falan bunlara ehuh

çoçuğum gay olsun istemem açıkçası olursada sevmem yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece genetik olmasa bile insanin cinselligini kesfetmeye basladigi yillar genelde 16 yas civari oluyor. Genetik + 16 yillik bir sosyal birikimi bir anda cat ciye degistiremezsin tabi. o yuzden heteroseksuel bir insan durup dururken birden homoseksuel veya tersi olamaz zor geliyor bana. belki en az bir 10 senelik falan kosullanma gerekir onu yapmak icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...