Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne Ben Gay'im

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Closet mı? Ne closetı?

Turuncu renkli ve "paticik" isimli bi foruma yazdığının farkında değilsin galiba, hangi closet lololol

Closettan çıkan var mı bilmem de ben zamanında closeta saklanmıştım forum ahalisi ' balkondan mı atladı la acaba' diye paniklemişti beni bulamayınca.

Bilen bilir, true story .
Sosyal ağlarda paylaş

Lufen okuyun:
http://www.cokucuzkitapal.com/image/urun/2011/05/04/Resim_1304521473.jpg

Bir kitap okudum ve hayatim degisti geyigi yapacagim evet.

Yillar yillar onceydi. Ailecek gorustugumuz bir cift vardi. Biz evli degildik ama haftanin 5 gunu ayni evde yasiyan bir cifttik onlar ise evliydi. Dogal olarak ben erkekle, sevgilim kizla daha yakin arkadas oldu. Biz salonda sakirdata sakirdata (zaman zaman da kufurlu/argolu) tavla oynarken kizlar mutfakta muhabbet ederdi falan... Tipik bir arkadaslik iliskisi iste. beraber yemek pisirip yemeler haftasonlari bara/canli muzige gitmeler falan.

Bir aksam bize geldiklerinde size cok onemli bir haberimiz olacak dediler. kiz arkadasim "BEBEK GELIYORRR" dedi bana telefonu kapatinca. Ben de kendimi bebek haberine hazirladim. Ama hayat beni o aksam alacagim habere hic ama hic hazirlamamis.

Bizim evde salonda oturduk ve bize verecekleri buyuk haber suydu:

"Ben artik kadin olmaya karar verdim"
dedi kac yillik arkadasim. Esi yerde halida oturuyordu, gulumseyerek basini asagi yukari salladi.

Saka sandim/sandik
Sonrasinda bize bunca yildir hic ayrimcilik yapmadan, escinselligini hissettirmeden kabullendigimiz icin tesekkur konusmasi yapti. BILMIYORDUK KI!!! bir iki ufak tefek ipucu vardi aslinda. Muhtesem sezenaksu taklidi yapiyor bazen taklit bittikten sonra bile kadin gibi davranmaya devam ediyordu, ama ben bunu "piclik olsun diye" seklinde yorumluyordum. Bir de parlak alin bantlari ile sacini topluyordu... dusundukce aslinda daha bir suru veri oldugunu ama basitce IGNORE ettigimizi fark ettik.

Sonuc: BEN MAHVOLDUM ARKADASLAR. Allak bullak oldum. Bunalima girdim. Ofkelendim. Okumak arastirmak istedim ve yukaridaki kitap cok basarili, benim yasadigim bunalimdan cikmama cok yardimci oldu. Cok sey ogrendim ve empati kurabildim. Yasim 20lerin basi...

Arkadasim sonra esinden bosandi. Simdi memeleri falan var. Neden anlattim simdi onu da bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

benim yakın arkadaşımın bi anda memeleri olsa ben de şaşırırım tabii.

düşünsene en sevdiğin şey ve artık tiksinç geliyor.

bilmiyorum belin arkasındaki tam kalçaya dönerkenki kıvrımı falan sevmeye çalışırım. bir meme değil. ama yine de işte..

arkadaşın çok bencilmiş.
kusura bakma.
seni de düşünmeliydi.

insanlığın göğüslere olan inancını ve sevgisini kimsenin sarsmaya hakkı yok.
nasıl bir trauma yaşadığını tahmin bile edemiyorum.

çok kötü olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...