Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Phyx said:

burada dual joystick kullanan var mı?

https://www.amazon.com/Hercules-2960706-Thrustmaster-T-16000M-Flight/dp/B001S0RTU0

şunu sol elde kavraması sıkıntı olmuyor mu? yoksa bi şekilde grip değiştirilebiliyor mu?

Değiştiriliyor grip, sol ele uygun hale geliyor.

Amazon gönderirse ben başlayacam dual stick'e de yeni modelin stoklar hep tükenik.

Bu attığın eski model bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

Situational bir durum o ya.
İlk başlangıçta gimballarla daha rahat aim alırsın joystick antremanın yoksa veya en büyük gemilerde mecburiyetten gimbal'lı silahları kullanırken daha rahat olacaktır.

Yoksa ufak-orta boy fighter'larda fixed silahlar bir boy büyük olduğu için hem yapabileceğin maks. dps artıyor hem de evasive manevraları çok daha başarılı şekilde uygulayabiliyorsun it dalaşında
Sosyal ağlarda paylaş

yanilmiyosam ben tie fighter oynarken denemistim joystick. ya da rebel assault 2 sdfg gerci o 3rd persondu.

boyle acayip geliyo nedense.

aslinda ucak simulatoru yapan arkadasim var, onunla su projeye girsem mi.

ne efsane olur lan. 3d kopukcu arkadasim da var. kopukten ucagi yapariz, icine de konsol kumanda sistemi sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=ODDen9VJvcU

Şu var, tablete çıkış verip power allocation, shield allocation falan ayarlıyabiliyorsun.

İkinci ekrana native destek yok da gelebilir ileride.

HUD'u customizable yapıcaz dediler, görecez neler yapacaklarını. Bu önümüzdeki patch'le de messaging ve voip sisteminin ilk iterasyonu çıkacak Spectrum diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Tablete power management gelirse tatlı olur su an ucarken hiç bakılacak şey değil, ben ciddi ciddi arasıra missile'ları offline bırakmak, rear shield'ı offline bırakmak istiyorum shield uptime'ı arttırmak adına.

Kekolar sadece strafe git gel dövüştüğü için front shield lazım oluyo baya, Sabre'ımın profile'ı da o kadar küçük ki vuramıyolar zaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Arka shield'ı offline bırakma diye bişi yok ki, öne aktarabiliyorsun arkadan işte.

Sabre'ın shield'lar feci bug'lı 2.5'te bu arada, hemen dengeleniyorlar, zaten o yüzden kırılmıyor.

Tablet olayı iyi güzel de Voice Attack daha başarılı çok acelesi olmayan shield-power allocation tarzı şeyler için. İnceden onu ayarlamaya başlayacam ben. Missile falan kitlemesi çok başarılı.

edit. 2. stick'im veya throttle'ım gelsin gelirim ben. Bir de 2.6 çıkana kadar pek bir çekiciliği yok, 2.5 baya bayık.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda şu an ne yapabiliyosunuz bana da anlatın. freelancerımla iki üç uydu tamir ettik bi iki pvp yaptık. geminin içinden sürekli düştük ettik, starfarer gezerken şıp diye uzaya falan fırladım. ben ne var da göremiyorum şu alfada. 1 fps ile uzay keyfi yaşim dedim o kadar feci ki şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...