Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Oyun o kadar detayli ki , 300 kisinin ne kadar senkronize calistigina bagli olarak degisecek gibi gozukuyo cikis tarihi

Vakit alicak, kastiricak bi suru seyi yapmislar zaten. Procedural planet generation ve environment en tasakli islerden ikisi iste. Onun disinda oyun oynanabilir durumda. Network ile alakali sikintilari yoksa ve mevcut sistemin tasarimi iyiyse zorlanacaklari, on goremeyecekleri bisey yoktur heralde su noktadan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim sq42 cikinca baya hizlanacak development, buyuk gemileri'de su an PU'da ki var olan gemiler kadar detayli yapma derdinde adamlar, NPC gemileri dahil. Capital shipler standart bir AAA oyunun map design'i kadar detayli duruyor. 1 kere yapacaklar sonra bitti, sirada ki gemi.

Uzun yol icin en bastan kesin cozum mantigi abanmislar gibi, procedural planet tech'de, biome tasarimlari da, solar system'de, gemi tasarimlarida, npc davranislari da, istasyon ve corporation tasarimlarida, kullandiklari texture cozunurlukleride ayni kafa.

Bakalim. Hizini alirsa 2018 de alfa yada beta'ya gecer muhtemelen. Su son tech videolari gordukten sonra ben beklerim. Cidden 8k ingame screenshotlar falan inanilmaz duruyor.

Her 10 yilda bir illa konsoldan bagimsiz, delinin teki tas atacak PC gaming kuyusuna, yoksa olmuyor innovation falan.

Yok yani olmuyor, aksi halde CoD, Asscreed, oyun modundan yeni genre salvage edip mobalamak, reboot, microtransaction, dlc anca.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Ya hype yaptiriyorsunuz daha yillarca cikmayacak oyuna.

Sonra gidip fallout fln indiriyorm collerde silahla kosturayim diye, yapmayin etmeyin dostlar.

Yapildigi kadari oynanabilir halde oyunun, kim nasi hype yapiyo ki? Yutub video'sunu izleyince begenirsen gidip crowdfounding'e katilip oynuyosun iste.

Bir No Man's Sky kandirmacasi yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Oyun o kadar detayli ki , 300 kisinin ne kadar senkronize calistigina bagli olarak degisecek gibi gozukuyo cikis tarihi

Bildigim kadari ile neredeyse her timezoneda ofisleri var. Bir nevi gunes batmayan ofis kurdular tek bir oyun icin, her gun cikobayt dolusu data atiyorlarmis aralarinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Su anda cok yapacak bir sey yok, temel taslar oturuyor sadece. Hani indirime girerse kaparsin, ilave gemi almaya falan gerekte yok istemez isen, oyun ici para ile neredeyse her gemi alinabiliyor. Istersen Destek olmus olursun developmenta.

Free fly weekend gibi bir sey de gelir Kasim gibi muhtemelen merak gidermek icin onu bekleyebilirsin. Ufak ufak mekanikler eklenecek falan daha baya zamani var adam gibi oynanacak hale gelmesi icin.

Su anda baya enteresan/iyi, ve gelecek vaad eden tech demo kivaminda.

Hype seviyesi kontrolden ciktiysa, al gitsin. Zaten v2.6-3.0 arasi olay cozutmaya baslayacak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bastirdim parasini aldim bundle'i valla. Cunku why not?

Aldiktan sonra ayarlari acip da keybindings'e bakinca ufaktan bi pisman olmadim degil ama. O kadar tusu kim nasi ezberlicek sdf

Cidden var mi soyle onerebileceginiz guzel tutorial video'lari falan?
Sosyal ağlarda paylaş

en dandik paketi alıp dronelarla kapışın, deathmatch falan yapın, one göre istediğiniz alete upgradelersiniz

şu olabilir mesela https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Mustang-Alpha-SC-Starter -squadron 42 dahil değil bu arada bu pakete
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

en dandik paketi alıp dronelarla kapışın, deathmatch falan yapın, one göre istediğiniz alete upgradelersiniz

şu olabilir mesela https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Mustang-Alpha-SC-Starter -squadron 42 dahil değil bu arada bu pakete

olm bildiğin lada samara bu.

yok mu audi ayarında bişi
Sosyal ağlarda paylaş

Origin 300i'nin kasa tasarimini cok degistirmeden update ediyorlar, guncellenip elden gececekmis, ici biraz tikis tepis ufak.

Bende Freelancer var, ama anniversary sale ile Kasimda, bir ayilik yapip Carrack yada Endeavor'a upgrade dusunuyorum. Sigarayi birakip sanal jpg uzaygemilerine harciyim. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...