Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedi sahiplendim, 5-6 haftalık, sürekli viyaklıyor.

hgokberk

Öne çıkan mesajlar

hgokberk said:

hayvanı seviyorum. en yakın arkadaşımı sevdiğim gibi. ama kafa öpecekse ikisinin de kafasını sökmekten çekinmem.

o zaman almayacaksın o canlıyı evine KANCIK hoşafı!!!
(küfür değil, iyi anlamda...)

madem o 50 gramlık beynin annesinden yeni ayrılmış bi bebeğin sürekli ağlayacağını kaldırmıyo, o zaman o sorumluluğu üzerine almayacaksın ve buralara gelip ağlamayacaksın.

saçma sapan bi konu üzerinden troll'lük yapıyosan da KANCIK hoşafının dibisin. artıksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sütten kesilmediyse şayet süt istiyor olma ihtimali çok yüksek bu 1.sebebi olabilir çünkü 5-6hafta gerçekten erken sayılabilecek bir aralık. 8 hafta idealdir o yüzden nerden baksan 1 hafta çekeceksin acısını :)

2.sebebi ise anne ve kardeşlerini arıyor olabilir kendini alıştırman gerek bununda en kolay yolu mamayı kaba değil avcuna koy oradan yesin mümkünse yavrulara süt tozları var ondan alıp parmağını banıp yavaşça ona verebilirsin otomatik olarak kaba yönelmeye başladığında bırak oradan içsin ama mamayı elinden yedirmeye özen göster.

Edit: Öyle boş boş soru sormak olmaz yavrucağın resmini isteriz böylece geri verdiğinde bakıp bakıp ben nerde yanlış yaptım deme fırsatın olur hem.

Edit 2: 2 tane daha 4 aylık olmamış ufaklıklar ile gecenin 2sinde uyanıp 3 ünde biri kolumda biri sırtımda uyumak bambaşka bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

gece uyutmuyorsa al yanına seninle yatsın. ezmemeye çalış tabi. kafa veya göğüs tarafına yakın bi yerde ayarla bi yer sana yaslanarak uyusun. gece uyutmama sorunu çözülebilir böyle.

ben bunu yapmıştım hayatım kaydı.

sıpa başka yerde uyumuyordu büyüdüğünde bile. kapıyı kapıyorum kapıda miyavlıyor hiç durmadan.

tam uykuya dalıcam zart burnunu suratıma sürtüyor, patisiyle suratıma vuruyor falan. uyku haram olmuştu o ara...
Sosyal ağlarda paylaş

EgoistOrgan said:

hgokberk said:

hayvanı seviyorum. en yakın arkadaşımı sevdiğim gibi. ama kafa öpecekse ikisinin de kafasını sökmekten çekinmem.

o zaman almayacaksın o canlıyı evine KANCIK hoşafı!!!
(küfür değil, iyi anlamda...)

madem o 50 gramlık beynin annesinden yeni ayrılmış bi bebeğin sürekli ağlayacağını kaldırmıyo, o zaman o sorumluluğu üzerine almayacaksın ve buralara gelip ağlamayacaksın.

saçma sapan bi konu üzerinden troll'lük yapıyosan da KANCIK hoşafının dibisin. artıksın.

yazar burada hislere tercüman olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...