Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Abi wanker muhabbetleri nedir ya zorunami gidio ayrica zoruna gidiosa bize niye kiziosun yenge hanimin fotolarini bizmi cektik, burda ne kate uptonlar felan paylasildi onunda manitasi gelip beyler ayip oluo elinizi cebinizden cikarin yoksa kapatirim forumunuzumu dicek.

Sen madem cok kiskanio yengeyi birak bu ateiz ergen triplerini tut elinden evininin kadini yap yoksa sindir san sohret zor seyler degil burda 40-50 kisi iki resim paylassa noluo oteki tarafta milyonlar yikiodur twitteri zaten hergun.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

kızın mevcut erkek arkadaşı geldi, eski üyeymiş sonra forumu bırakmış ketamin kullanmaya başlamış, konuyu silin dedi silmezük dedik şikayet etçekmiş bizi

ama abi olmadıki hiç.

böle anlatınca, alt metinler, motifler, running gagler falan hep harcanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

BabacumMostors said:

kızın mevcut erkek arkadaşı geldi, eski üyeymiş sonra forumu bırakmış ketamin kullanmaya başlamış, konuyu silin dedi silmezük dedik şikayet etçekmiş bizi

ama abi olmadıki hiç.

benim çok güzel film noir ve 80 yıllar polisiye filmler arası gidip gelen dedektiflik filmleri anlatımım var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

BabacumMostors said:

ama abi olmadıki hiç.

onlara erişmek isteyen biraz emek çeksin, bu kadar sayfayı boşuna mı okuduk! saksı değiliz biz!
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

beyler bundan sonra şifreli mesajlaşıyoruz; mesela
p a t i c i k
ş ç v l e l n

kaç harf atlayacağımızı öm lerle belirleyelim. her sayfada yeni key belirler sonra da crymeriver ın adasına kaçarız

abı olmazi ben normal yazıyı zor okuyorum, yazmayı zaten gec
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Cuce said:

BabacumMostors said:

ama abi olmadıki hiç.

benim çok güzel film noir ve 80 yıllar polisiye filmler arası gidip gelen dedektiflik filmleri anlatımım var ya.

sağa girsin HUAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

fabrikası da bana HUAAAAAAAAAAAAAA!!
Sosyal ağlarda paylaş

adam shinigami den white knight a geçmeye çalışıyor.

bu kadar ''dünya zkmde değil beyler'' modunda olan adamın bahsi geçen sebeplerden dolayı rahatsız olması çok ironik.

2/10 would not draw

reampage said:

Abi wanker muhabbetleri nedir ya zorunami gidio ayrica zoruna gidiosa bize niye kiziosun yenge hanimin fotolarini bizmi cektik, burda ne kate uptonlar felan paylasildi onunda manitasi gelip beyler ayip oluo elinizi cebinizden cikarin yoksa kapatirim forumunuzumu dicek.

Sen madem cok kiskanio yengeyi birak bu ateiz ergen triplerini tut elinden evininin kadini yap yoksa sindir san sohret zor seyler degil burda 40-50 kisi iki resim paylassa noluo oteki tarafta milyonlar yikiodur twitteri zaten hergun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...