Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Red said:

adam zaten eski üyeymiş de.yıllar sonra canı sıkıldı da gelmedi tabi.biri haber uçurmuş sdfs

eğer gugılda pınar yılmaz yazınca ilk sırada değilse forum

sadece bir mi ? =))

İlk önce Pınar söyledi böyle internette bir forumda hakkında çok seviyesizce konuşulduğunu ama nerede diye sorduğumda utandığından ve moralimin bozulacağını düşündüğünden söylememişti . Aklıma ilk gelen olaraktan "Paticik mi ?" diye sorduğumda şaşkın sessizliğinden kendi kendime "yok ya değildirdir heralde ilk defa paticik diye site ismi duydu galiba " diyerekten konu öyle geçmişti. Ama im best stalker here durumu var . hemen buldum üstüne de bi kaç arkadaşım link attı konuyu ama dediğim gibi eğlendik güldük bir süre ama bu sabah silinsin artık ama silinmeden bi mesaj atalım dedik o kadar. =)

Yetkililer konu içerisindeki mesajımı görmemiş olacaklar ki az önce forum yetkilileribne de mesaj gönderildi. Malum bu topic hem belirtilen forum kurallarına aykırı hem de bir çok kişi için ban sebebi olduğu gayet açık belirtilmiş.

Ayrıca özlemişim paticiği teşekkür ederim . Kimseyle wanker samimiyetim olmasa da sevdiğim eski dostlarım var paticikden . en son uo scriptleri için giriyordum server kapandıktan sonra .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...