Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fps Tadında U.S Soldier

Feuer

Öne çıkan mesajlar

olm bunlar ne biçim eğitim alıyor lan. akıl var mantık var. açığa cıkacaksın tamam da bi baksana siper alacak çömecek bi yer var mı? plan yap oraya koş ne bileyim. arkadaşlarım için acığa cıktım!!11! ee angut musun sen de düz iniş yapıyorsun sağda solda cover alacak bi yer bakmadan. kaldı ki adamları görmeden karamböle sallıyorsun direkt şok anında. etrafta sana covar atan elemanı bırak sesini duyan da yok neredeyse.

vurulunca tepki vermesine, bağırmasına, orda sıkışık kalmasına bişey demem. adamları ne kadar uzakta, prosedür nedir onları bilmek lazım yorumda bulunmak için ama öyle mal gibi dalarsan ayağının 10 santimetre uzağından mermiler geçer. ballıymış ki kafasını gömecek bi taş bulmuş 3-4 mermi vurdu kafasının önündeki taşa.

attention whore'luğun babasını yapmış adam.

youtube da coşmuş anasını satayım. USA USA USA FUCK YEA USA!!! HERO MURRRRIKA YEA diye. bizim kan uykusunu translate edip yayınlasak ağlarlar heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sabonis said:

abi yeminlen muhteşem bir yer internet ya. adam arkadaşlarım kaçabilsin diye ben açığa çıktım ateşi üzerime çektim demiş burada ise "niye açığa çıkıyor ki mal mı euheuah" deniyor (youtube'daki commentler de öle)

müthiş bir yer internet müthiş.

e adam mal mı mal.internette paylamış insanlar doğruyu söylüyor

bu kadar insan haksız olamaz

bak şimdi red, öncelikle çoğununluk her zaman doğruyu söylüyor diye bir şey yoktur. öyle ise sen hayattaki neredeyse her konuda haksızsın zira her zaman hıncal gibi farklı şeyi savunuyorsun (ha %90'ında da gerçekten haksızsın ayrı)

ama şu alttaki sam'in dediği gibi şeyler deseniz anlarım...

Sam said:

ya yaptığındaki mantıksızlık şu: ateşi üstüne çekmek için başka bir saklanacak mevziye koşarsın. bulunduğu yer koşmaya müsait değil. saklanacak yer de yok. yoksa sokağın karşısına koşarsın ateşi çekmek için de böyle kayalık dağ yamacında ya vurulursun ya da ayağın kayar bayır aşağı yuvarlanırsın. iyi gene ayağını filan kırmadı düşünce.

bence bu doğru bir yaklaşım işte ama nasıl bir ateş altındalardı, saklanacak başka hiçbir yer yoksa bu cengaver olarak çıktı mı, nasıl bir taktik yaptılar kendi aralarında vs hiç bilmiyoruz.

açık alanda reload yapıyor deniyor mesela, sanki etrafta çok cover varmış gibi. cover varken yapsa bunu ve öyle dese millet anlıcam.

benim dikkatimi çeken konu mesela adamın silahı boynuna falan asmamış olması, o silahı düşürse ve silah da bayır aşağı sürüklense gg. ama o heyecanla onu da unutmuş herhalde eleman.

elinde kola/bira, kıçı rahat koltukta, keyfi yerinde millet abandıkça abanıyor, adamın orada 10 santim yanında kaç kere mermi patlıyor, sen burada klavye başında delikanlılık yap oooooh.
internet gerçekten çok gereksiz bir hal alıyor bazen, hatta artık bazen de değil, 5 sene önce böyle troll ve hate yoktu millette, bulaşıcı bir şey olsa gerek. düşünmeyi falan unutuyor direk saldırıyor ilk tepki olarak herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

şu her konuda haksızsın geyiğinide kim öğrettiyse.sanki beni tanıyormuş gibi.

2 tane film beğenmeyince, çirkine çirkin diyince haksız oluyoruz.he oldu.

çoğunluk her zaman haklıdır diye birşey yok tabi.degişkendir.ama bu konuda düşüncelerini belirten cogu kişi mantıklı ve haklı.

kimse ben olsam gider herkesi vururdum tarzı ahkam kesmiyor.yani elimizde kola ile ramboculuk oynamıyoruz

ajdar ne kadar mal ise bu adamda öyle mal bir iş yapmış.ben videoyu izlerken mermilere dogru yürüyen kamerası açık.lafta arkadaşlarını kurtarmak için inen fakat video sonunda help diyen bir adam izledim.

yoksa kimse ben olsam orda mermilere kafa atardım.veya elimle durdurur geri fırlatırdım demiyor

asıl mala mal demeyerek boşuna antilik yapanlar haksız
Sosyal ağlarda paylaş

O tepeden aşşa o şekilde inen adama kıçla gülmek müstehak. Ay aman 4 mermi yemiş empati pls diye pembe panterlik yapmaya lüzüm yok. Burdaki "kıçı üstü elinde bira" ile oturan adam bile biliyorsa kendini korumaya alması gerektiğini allahın afganistanında görevli asker hayli hayli bilecek.

Arkadaşlarımı korumak için merminin önüne kendimi attım diye bi olayı olsa en sonunda koruma almayı akıl edip pıstığı köt kadar taşın dibinde kız gibi bağırmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...