Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pandaria izlenimler, yorumlar

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Ravencrest'te bulunan main karakterim Druid'im ile yeni dünyaya ayak bastım. Oyun şimdiye kadar çok güzel gözüküyor. Şu an 87'im tadını çıkara çıkara ilerliyorum. Biraz da olsa içimdeki WoW aşkını canlandırdı.

Tek yorum yapacağım konu oyun hakkında; World PvP'den çok umutluydum ancak Cross Realm olayına ufak değişiklikler gerekiyor şahsi görüşüm.

Yeni zonelarda Ravencrest Ally dominant bir server olduğu için Horde'lar feci olarak eziliyor ve PvP'den eser yok. Bana sorarsanız bu Cross Realm bütün zonelarda olmalı ve A/H Ratiosunu korayacak şekilde serverlara dağılım olmalı.

Sonuç olarak WoW biraz kan kaybetti ancak bu oyun öyle ya da böyle GW3'ü de görecek gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım mevcut durumda ilk zone undan memnun olmayan quest bakımından bir tek ben varım. henuz 1 level aldım ve jade forest bitti. dolayısı ile paketin geneli için degil sadece jade forest için konuşacağım.

ileriki zonelarda ve contenti gordukçe izlenimlerimin olumluya donecegini umuyorum.

bir noktaya degineyim, ben pve serverında oynuyorum. bu da alliance ile dip dibe olmayı sadece oldurecek quest mobu bulamamak ya da quest killerini kaptırmaktan oteye tasımıyor benim için. sanırım heyecan duymama sebebim biraz bu.

oncelikle hikayeli ve cut sceneli quest sisteminin suruyor olması guzel olsa da hikaye bölük pörçük ve anlamsız. horde iken pandalara nasıl bulaştık, ben şimdi neden tapınakta eğitim aldım, wisdom geyigi dinlemek falan derken oeeeeh oluyorsunuz bir süre sonra. cok zorlama bir hikaye zinciri var açıkcası.

jade forest goze hos gelen bir yer degil. quest alanları ve moblar gelişigüzel dagıtılmış, dizayn edilmiş gibi duruyorlar. maymunlardan bir faction gormek bana eglenceli falan gelmiyor pek.

cata zone larının olumsuz bazı yanları ile tbc zonelarının olumsuz bazı yanlarının birleşimi gibi bir yer olmuş jade forest.

hikayesel bütünlük olsa da quest anlamında bir bütünlük yok.

quest dizaynları ise eski oldur kulak topla konseptinde zaten. sadece cata nın indiana jones benzeri bir zinciri başta vardı, sniper rifle kullanıyoruz falan.

swtor rezil otesi rezil bir oyun olsa da hikaye sisteminde ciddi şekilde çıta yükseltti mmo dünyasında. wow su anda bu paket ile o cıtanın ciddi olarak bence altında.

SADECE JADE FOREST FIKIRLERIMDIR. contentte ilerledikce fikrim degisebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

jade forest oyunda oynadigim en iyi zone filan, tortanicle kiyaslamak bariz haksizlik, wowda aspectlere stun atan tip ne kadar aptal ve absurd ise, lic king kesen charimizizin pigmeler tarafindan yakalanip kafese kapatilmasi ne kadar salakca ise tortanicde "jedi" karakterin arkasindan suprise muttseksss gibi gelen herif tarafindan igne ile bayiltilmasi o kadar aptalcaydi

jade forestta nasil izah edilmiyor adaya gelmemiz, okumuyormusunuz hic quest texti, konusmalari filan?

nazgrimin maymunlari toplayip silahlandirip duzenli ordu kurmaya calismasi filan sahane bi kara mizah ornegi idi, adim adim baris cicekler bocekler dolu mekanin bizim getirdigimiz savas ile kaosa suruklenmesini gosterdi oyun

tamamen exploration uzerine kurulu bir expansion bu, simdilik kurtarmamiz gereken dunya filan yok, cesitli yerleir gezip cesitli insanlarla calisip yardim ediyoruz iste
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...