Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas-Athletic Bilbao

micha

Öne çıkan mesajlar

Ömer Çavuşoğlu nun beyenmiyorum hep yorumlarını maçın seyrine göre çarpıtıyor (Bunun adamın Fb li olması ile alakası yok bunu Gs li yazarlarda yapıyor onları da sevmiyorum )ayrıca ben hiç bir zaman Fener veya Bjk veya Ts Avrupa da gol yiyince sevinmedim sevindiğimi gördüğünüz post varsa gösterin banada[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkıp babalar gibi oynayıp Dağıtıp gidicez..
Herkeste seyredecek üstte yazmıştım hasetlerinden çatlıcaklart die bi arkadaşta yazmıştı herkes sevinir..

Herkes sevinmiyo arkadaşım bak var arada 2-3 tane Ömer Çavuşoğlu karakterli...

Sizi yurtdışına alalım..[signature][hline]insight_13, 30 Şubat 2031 00:00 tarihinde demiş ki:
Alın size komik laf tam imzalık..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi manchester maçı ayrı lyon maçı ayrı lyon maçında taraf tutmam ben mesela hatta fener yense iyi olur sevmem fransızları nefret ederim.. ama manchesterı severim... şimdi bir de şöyle bakalım duruma... ben 10 yılı aşkın süredir premier league de Manchester Utd sempatizanı bir kişiyim... ayrıca esas olarak vatanımda da Beşiktaş Spor Kulübü'nün taraftarıyım... şimdi Fenerbahçe ve Beşiktaş ezelden beri rakipler ben şimdi bir tarafta benim rakibim var diğer tarata 10 yılı aşkın süredir sempatizanı olduğum takım var... bu arada İngilizleri sevmem yanlış anlamayın İrlandalıları severim... ama şimdi bu denklemde bana Manchesterın kazanmasını istemek daha mantıklı geliyor... ama iş lyon maçına gelince pis fransızlar yeneceğine fener yensin isterim tercih ederim yani... zaten fransızların ne kadar şerefsiz olduğu ortada Türkleri Avrupa'da istemeyerek neyse o konulara girmeyelim... kısaca maçtan maça değişir bu durum ama bu demek değil ki ben Türk değilim... sapına kadar da Türk'üm... ama artık uluslararası futbol arenasında milli maçlar dışında pek kalmadı bu olay zaten... ayrıca uzaylı da olsa insan insandır :)[signature][hline]Can't touch this...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spiegel, 02 Kasım 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
şimdi manchester maçı ayrı lyon maçı ayrı lyon maçında taraf tutmam ben mesela hatta fener yense iyi olur sevmem fransızları nefret ederim.. ama manchesterı severim... şimdi bir de şöyle bakalım duruma... ben 10 yılı aşkın süredir premier league de Manchester Utd sempatizanı bir kişiyim... ayrıca esas olarak vatanımda da Beşiktaş Spor Kulübü'nün taraftarıyım... şimdi Fenerbahçe ve Beşiktaş ezelden beri rakipler ben şimdi bir tarafta benim rakibim var diğer tarata 10 yılı aşkın süredir sempatizanı olduğum takım var... bu arada İngilizleri sevmem yanlış anlamayın İrlandalıları severim... ama şimdi bu denklemde bana Manchesterın kazanmasını istemek daha mantıklı geliyor... ama iş lyon maçına gelince pis fransızlar yeneceğine fener yensin isterim tercih ederim yani... zaten fransızların ne kadar şerefsiz olduğu ortada Türkleri Avrupa'da istemeyerek neyse o konulara girmeyelim... kısaca maçtan maça değişir bu durum ama bu demek değil ki ben Türk değilim... sapına kadar da Türk'üm... ama artık uluslararası futbol arenasında milli maçlar dışında pek kalmadı bu olay zaten... ayrıca uzaylı da olsa insan insandır :)

Ben prensib olarak turk takımları yabancı takımlara karsı oynadıgında her zaman turk takımını tutarım .Benimde mesela Arsenal ve barca duskunlugu var .Ama fenere rakip olsa bunlar fenerin kazanmasını isterim.Vatan millet sakarya anlıyacagın =)[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 03 Kasım 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
said:
Spiegel, 02 Kasım 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
şimdi manchester maçı ayrı lyon maçı ayrı lyon maçında taraf tutmam ben mesela hatta fener yense iyi olur sevmem fransızları nefret ederim.. ama manchesterı severim... şimdi bir de şöyle bakalım duruma... ben 10 yılı aşkın süredir premier league de Manchester Utd sempatizanı bir kişiyim... ayrıca esas olarak vatanımda da Beşiktaş Spor Kulübü'nün taraftarıyım... şimdi Fenerbahçe ve Beşiktaş ezelden beri rakipler ben şimdi bir tarafta benim rakibim var diğer tarata 10 yılı aşkın süredir sempatizanı olduğum takım var... bu arada İngilizleri sevmem yanlış anlamayın İrlandalıları severim... ama şimdi bu denklemde bana Manchesterın kazanmasını istemek daha mantıklı geliyor... ama iş lyon maçına gelince pis fransızlar yeneceğine fener yensin isterim tercih ederim yani... zaten fransızların ne kadar şerefsiz olduğu ortada Türkleri Avrupa'da istemeyerek neyse o konulara girmeyelim... kısaca maçtan maça değişir bu durum ama bu demek değil ki ben Türk değilim... sapına kadar da Türk'üm... ama artık uluslararası futbol arenasında milli maçlar dışında pek kalmadı bu olay zaten... ayrıca uzaylı da olsa insan insandır :)

Ben prensib olarak turk takımları yabancı takımlara karsı oynadıgında her zaman turk takımını tutarım .Benimde mesela Arsenal ve barca duskunlugu vardir .Ama fenere rakip olsa bunlar fenerin kazanmasını isterim.Vatan millet sakarya anlıyacagın =)
[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...