Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyarbakır AKP teşkilatı, demokrasi mahkemesi

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Beyler gerçek mi şimdi bu yeni duydum ben:

"...Diyarbakır AKP teşkilatı “demokrasi mahkemesi” kurup, başbakanımızın posterleri altında, şeref madalyalı şehit binbaşıyı ömür boyu hapis cezasına çarptırıyorsa... Başkomutan’ımız gibi “güzel şeyler olacak” mı diyeyim?"

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21508884.asp?yazarid=249&hid=21513274
Sosyal ağlarda paylaş

mesele o değil ki, bir partinin ilçe teşkilatının kendince mahkeme tertipleyip kendi bakış açılarına göre, her hangi birilerini, parti başkanı başbakanın posterini de asarak yargılaması...

bu az birşey mi?

tabi şu anda bir şey ifade etmiyor ama, gelecekte olabilecekleri de düşünmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

iyide, adam öle bi yazmıski sanırsın halk mahkemesi kuruldu.

yoo bildiğin normal mahkeme kuruldu orda yargılandı suclu bulundu adam, loadedmıydı dibine akdar, propagandamıydı elbette, tarafsız yargının parti baskanı resimleri flamaları altında işşlemesi abzürd bir durummudur, evet öyledir.

bu mal herif öle mal mal yazmıski, sanki olaydaaki patlaklık anlı şanlı onurlu serefli BINBASI SEHIDIMIZ!'e haksız yere ömür boyu hapis cezası verişmiş olması.
hayır olaydaki patlaklık, yargının bu kadar elde oyuncak ve taraflı hala gelmiş olması.

kararda bi haya yok yanı.

ps: ha kararda sole bi ahta olabilir, hukukcu arkadaslar düzeltsin yanlıssam, ne sanık, nede sanığın avukatı mahkemede olduğu için savunma hakkkından mahrum kalmıs bu yüzden mahkeme hukuksuz olmus olabilir, ama bildiğim kadarıyla toplu dava ile cıktı karar. toplu davalarda ansıl oluyo bu iş bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...