Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Guild Wars 2 Elementalist Full exotic

Nexa

Öne çıkan mesajlar

Yedek silahlarına kadar full exotic 1500+ condition damage Elementalist. Haftaya tekrardan WoW'a başlayacağım için GW2 ye bir daha dönmeyeceğimi düşünüyorum o yüzden satmaya karar verdim.

* 400 tailoring , 400 jewelcrafting hazırda beklemektedir. Exotic Recipelerine kadar herşeyi tamamdır.

* Elementalist de swap weapon özelliği olmamasına rağmen hem staff hemde scapter/dagger buildi için silahları exotic yaptım.(Trident dahil)

* WvW oynarken kule savunması ve kuşatmalarında staff+condition dmg büyük iş yapıyor yedirdiğiniz tek eruptionla 10k bleed effect bırakıyorsunuz zaten çoğu oyuncunun 20k hpsi oluyor. Bunun haricinde scepter/dagger kullanıyorum, ufak gruplarda yine earth attunement'ta ilk skill 2500 bleed effectle büyük üstünlük sağlıyor.

* Pve de dungeonlarda yine staff cok iyi dps yapıyor ve iyi support sağlıyor ama isterseniz scepter/dagger ile might stacklayarak takımınıza yardımcı olabilirsiniz. Dungeon haricinde hic staff almıyorum sırf ride the lightning skilli bile scepter/dagger kullanmak için yeter.

* Zamanının en iyi WoW guildi olan Nihilum'la aynı serverdadır. Kungen ile yanyana WvW yapmak ayrı bir zevk oluyor tavsiye ederim:D

* Yine aynı serverda olan ve benden daha iyi gear'a sahip olan Guardian arkadaşımda karakterini satmayı düşünüyor ilgilenenler forumda xururuca isminde bulabilir.

* Fiyat 120tl

* Telefon numaram: 05066957024

* İzmir içinden arkadaşlara elden teslim, İzmir dışındakiler ise önce para havalesi ile hesabı anında alabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Maddiyat durumu nasıl accountun yani kaç gold var.

Onun dışında token ve karma durumu nedir.

Bir arkadaş ilgileniyor ben elçiyim.

Edit: Hah birde videon gitmiş.

gold ile token yok gibi bisey 70k kadar karması olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...