Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski sevgilim...

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

konuyu kaçırmayın. olayın öncesi varmış. yani daha arkadaş kız arkadaşıyla görüşürken böyle böyle bana kötü gözle bakıyorlar demiş. şimdi ise bak haklıydım diyor. haklıymışda.

o yüzden o arkadaş gayet silinir. ağzı bile kırlır.
muhtemelen örümcek adamlı yorgan altında "dragon_slayer evde yok mu? diye x geliyormuş. ben de yok diyormuşum. eve giriyormuş. benim dambılları görüyormuş, çok kaslısın diyormuş..." diye kaç gece geçirdi adam allah bilir.

ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

yok lan ne sevinci, tırsıyorum şu an görüştüğüm bi arkadaşım olabilir mi diye? ama sanmıyorum ya.

niye tırsıyorsun, görüştüğün arkadaşın olsa ne olur ki? 2 sene geçti üstünden diyorsun.
CthuLhu said:

kavurma said:

ayrıldıktan sonra üzerinden kamyon geçsin, seni ilgilendirmez.
kızla birlikteyken tanidigin hatta tanistirdigin kişiye bu arkadaş şahsen ağzını yüzünü bile kirabilirim..

işte bu zihniyeti anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

niye tırsıyorsun, görüştüğün arkadaşın olsa ne olur ki? 2 sene geçti üstünden diyorsun.

o kadar geniş bi insan değilim valla ben, kim çıkarsa çıksın kızla, ama benim arkadaş dediğim adam çıkamaz.

üstte de denildiği gibi, ağzını yüzünü kırabilirim ben de yeri gelirse ama tahminimce pek arkadaşım sayılmayacak birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Vidar said:

o kadar geniş bi insan değilim valla ben, kim çıkarsa çıksın kızla, ama benim arkadaş dediğim adam çıkamaz.

üstte de denildiği gibi, ağzını yüzünü kırabilirim ben de yeri gelirse ama tahminimce pek arkadaşım sayılmayacak birisi.

umarım dayak yersin bi güzel şu kafayla gidip hesap sormaya kalkarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...