Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lokasyon tavsiyesi

Fin

Öne çıkan mesajlar

merhabalar
şimdi söyle bi durum var;2 arkadaş istanbul'da yeni bi eve çıkıyoruz.arkadaşım gebze'de ben maslak taraflarındayım ikimizinde ulaşımda çok kanser olmadan seçebileceği bi yerler bakıyoruz.benim için çok problem değil 3 gün okula gitmem gerekiyor o yüzden üsküdar kadıköy çokzelmiş diye kandırıp vapurla halledebilirimde gebzeye gidene kadar oralarda kanser olmasın daha önce gebze'ye falanda gitmedim nerelerden nasıl koaly gidilir oraya benide çok zor durumda bırakmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an var misler gibi evim ya ev arkadaşlarımıda satabilirim gibi çocuk izmir'den arkadasım ya 5-6 yıldır ev arkadasım arena partnerliği dışında gaysex yaşamadık daha sfsd
öyle aklına girdim ben bunun gel yüksek lisans yapalım diye itü'ye kabul edilmedi gebze yüksek teknoloji oldu simdi ev arıyo gibi bişi aslında hani bende gelirsen direk gelirim gibi bi moda girdimki ben yüksek lisansa devam etmiyorum sunum olursa falan gitmeyi düşünüyorum neyse ev bulsun ya oda artık nasıl bi soru sormuşsam sanki portallı semt var mı der gibi hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...