Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlar Neden Vermez

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

dasaaa said:

oo çok salaklar ooo çok aptalca oo çok saçma

abi neden izliyorsunuz? neden 6sayfa yorum yapıyorsunuz?

toplumun %70i çöp insanlar.
çok mu şaşırtıcı yani bunları görmek?
bu tür saçmalıklardan uzak, üstün bi hayatım var.

çöpleri izleme isteği nedir. çöp demişken buraya bu konulara yorum yapanların bi kısmı da buna dahil olabilir. açıp da diğer sayfalara bakmadım bile.
sen forumda dilanla nasıl mesajlasip zaman geciriyorsan insanlar da bunları izleyip yorum yapıp zaman geçiriyor.. bunun neden yapıldığı konusunda en bilgili sen olmalisin bence

Bu videoları you rage you lose'dan farklı bir amaçla izlemek zaten aptalca.

Niye izliyorsunuz demesi baya bahtsız olmuş Dasaaa'nın.

Ferit acımadan vole vurmuş da, savunduğı şey daha iyi değil.

İnternette niye diye sorulmaz, ögrenin artık.

http://01.images.fireden.net/wp-content/uploads/2012/05/whyboner.jpg1.jpeg
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa..
yolda şöfer rahatlığıma türk kahvemde ara vermişken en son dasaaa'nın msjına kadar topic'i okumuşluğum var..
valla dönüp yedi sayfa geriye okuyamiciim ama:

topic başlının sorduğuna bir cevap gerek ise;
kız vermez çünkü 800 nedeni vardır..

özellikle siz erkeklerin 3 hormonla bizim ise 800 hormonla yönetildiğimiz iddiası yada teorisi bu işin 800 cevabına sebeptir..

sevgili erkek patilerim, vermek isteyen verir, vermek istemeyenin vermesini sen zaten istemezsin, illahiki sonunda(!).., kezban türevi bir türk erkeği değilsen elbet..
çünkü hatun dişine göre oynar oynar oynar durur.. ta ki vermesi evliliğe sonuç buluna kadar..

öff şöele pipisiz oynasa herkez di mi... mesela siz de her fırsat bulduğunuzda işemeseniz felan..
akıllıları da kaçırmassınız kezbanlara geliştirdiğiniz refleksler yüzünden..
Sosyal ağlarda paylaş

7 kere okudum. çıkardığım sonuçtan emin değilim.

ancak verince kişinin kezbanlıktan ayrıldığını düşünüyorsan yanılıyorsun.

vermeyen, kezban olmayabilir demek istemişsin.

şimdi buna olmayabilir dersem bütün kurallarımı yıkarım. vermemek eylemi toplumun zorunluluğundan yapılıyorsa yanlış. ancak o hazzın hayatının adamına ait olduğu düşünülüyorsa(kesin şimdi bütün kızlar ah evet bu, aynen diyecek) doğru.

burada bir kez daha sizi düşündürebilirim ki; bir adam ile sırf evlendiğiniz için o adam hayatınızın adamı olmuyor. 5 sene sonra ayrılabiliyorsunuz da.

o yüzden sırf bir kağıda imza attığınız için kendinizi psikolojik olarak boşuna tatmin ediyorsunuz. yani 2. şık da yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kezbanları iki grupta kategorize ediyorum.
1.Geleneksel Kezbanlar : Bunlar biraz da taşralı kültürüne dahil,vajina zarına ulvi misyonlar yüklemiş,evleneceği erkeği bekleyen ve en önemli sıfatları ileride hamarat bir ev kadını olmak olan canlılardır.
2.Modern Kezbanlar : Bunlar da daha kozmopolit bir kültüre dahil olan,doğu-batı sentezi helenistik bir yapı geliştiren,vajinayı birinci kategorideki kadar kutsallaştırmayan ama ; her zaman erkeklere karşı önemli bir silah olarak görüp , abazan gençliğin motivasyonuyla ego tatmini sağlayan , kadın-erkek ilişkisindeki yakınlaşma sürecini katederken bin dereden su getiren , popüler kültürle daha haşır neşir canlılardır.

Videoda izlediklerimiz ikinci kategoriye giriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

7 kere okudum. çıkardığım sonuçtan emin değilim.

ancak verince kişinin kezbanlıktan ayrıldığını düşünüyorsan yanılıyorsun.

vermeyen, kezban olmayabilir demek istemişsin.

şimdi buna olmayabilir dersem bütün kurallarımı yıkarım. vermemek eylemi toplumun zorunluluğundan yapılıyorsa yanlış. ancak o hazzın hayatının adamına ait olduğu düşünülüyorsa(kesin şimdi bütün kızlar ah evet bu, aynen diyecek) doğru.

burada bir kez daha sizi düşündürebilirim ki; bir adam ile sırf evlendiğiniz için o adam hayatınızın adamı olmuyor. 5 sene sonra ayrılabiliyorsunuz da.

o yüzden sırf bir kağıda imza attığınız için kendinizi psikolojik olarak boşuna tatmin ediyorsunuz. yani 2. şık da yanlış.

herhangi bir şık yok tu!! tu ayrı bu arada(!)..

ama senin yazdığını benim yazdığımdan ayrı ele aldığımzda; evet haklısın..
psikolojik tatmin durumu bence başlı başına içler acısı bi durum.. tarafları da yok bu durumun.
yani aynı tatmin ya da bub.ku pisipisine yemişlik çift taraflı geçerli, özellike böylesi bir durumda evlilik söz konusu olduğunda..

vermeyi, vermemeyi ve 5 sene sonrası vermemeyi üstüne yeniden verebilmesini sen ya da ben burada açıklamaya çalışsak ve üstüne 5 sene sonra ne dedik ula biz diye dönüp okusak sen de kendine güleceksin, emin ol bundan... just let it go as it comes..

neyse özeti şık mık yoktu; neye şıkladın anlamadım!!!?
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

Evet evlenmeyi sevgililikten ayıran tek şey sevgililiğini topluma resmi olarak beyan etme ve toplumun sana karışmasını engelleme neticede sdfd.

Hayatın adamı mı değil mi onu görmek için bi 10-15 sene bekleyip ne fedakarlıklar yapıyor ve 10-15 sene sonra onu hala seviyor musun o seni hala seviyor mu onlara falan bakmak lazım. Kısacası cinsel ilişki için evliliği bekleyen toplum yüzünden bekliyordur, hayatımın erkeğini bekliyorum kısmı yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...