Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Siz ne pis, ne kötü insanlar olmuşsunuz lan arkamdan arkamdan konuşuyorsunuz. Dasaaa sana kızacak mışım bi daha ki ay senkonun babası yine yola çıkacakmış ona takılıp gelip ifadeni alacağız. Göldbarenin evini de öğrendim canımı sıkmasın depoda bulmasın kendini ıslak odunla dövdürürüm seni. Ayrıca eski kız arkadaşım düğününe davet etti beni, daha kötüleri de var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Siz ne pis, ne kötü insanlar olmuşsunuz lan arkamdan arkamdan konuşuyorsunuz. Dasaaa sana kızacak mışım bi daha ki ay senkonun babası yine yola çıkacakmış ona takılıp gelip ifadeni alacağız. Göldbarenin evini de öğrendim canımı sıkmasın depoda bulmasın kendini ıslak odunla dövdürürüm seni. Ayrıca eski kız arkadaşım düğününe davet etti beni, daha kötüleri de var yani...

ıslak odunla dövdükçe yağlarım azalabilir. deneyelim bunu

düğüne davet etme de fenaymış.

sen dasaayı paranla satın alabilirsin ama dostluğumuzu satın alamazsın, o yüzden laf taşıdı!!!11
Sosyal ağlarda paylaş

bana kızılmaz abi.

bana kızamazsınız yani. tanısanız çok seversiniz sadece.
başka opsiyon vermiyorum.

gold 'da öle zaten. hem şu dünyada HӘHӘHӘHӘHӘHӘ diye gülen başka kim var ki lan.

abi siroz'dan ölmedim de scott'lardan teklif geldi, "bizim filmde bi arzı endam eder misin?" dediler. şevki'yi de tavsiye ettim işte. karar almalarını bekliyorum ben de.

dün bilgisayarı işlem yapsın diye bırakıp gitmiştim. de 4th world country olduğunu unutmuşum burasının. elektrikler gitmiş :/

şimdi yeniden verileri girip günün kalanında "sonuçların gelmesini bekliyorum" diye ense yapmayı planlıyorum.

tabii girene kadar anam ağlar, gün biter bence. :/

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...