Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

utopia said:

wastyrx said:

utopia said:

ofise gelince sosyallesmekten insan gibi calisamiyorum, hele sabah hic odaklanamiyorum, ogleden sonra abanip gec cikiyorum. evde kalinca asosyallikten cilgincasina 12-13 saat yerimden kalkmadan sapik gibi ac susuz calisiyorum. bunun oluru arasi ne arkadas ya dfg.

Bi kahve içip sohbet edelim geçer =P

Aa yüzük denmiş yetişemiyorum sizin hızınıza ben hiç yea ahfgashda

hepinize mavi boncuk dagitiyor olabilirim, fakat butun bunlar kalbimin gercek sahibinin sukrum oldugunu degistirmez arkadaslar. he`s the one. kusura bakmayin.

dasaaa said:

şükrü hepimiz için the one

nooluyo lannnnnnn

haaa one demişiniz, benim nick 0ne'ydi pardon..

devam edin.

Gülerken gözümden yaş geldi.....
Supradyn said:

valla ne yalan söyleyim ben bile kayarım şükrüye

Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

copry said:

darkwingduck said:

laz böreği sen ne güzel şeymişsin

Allah kahretmesin emi , canim cekti yaaa:(

yemedim nasıl bir şey

Abi böyle anlatınca onney laayn?! oluyorsun ama yiyince tepsi tepsi gidiyor. Börek düşün içine sütlü fındıklı neyim harç koy ye. Tatlı börek yani en basitinden ama mükemmel.

Sparkcaster said:

laz böreği ne ya uyyyy

Dünyanın en güzel tatlılarından biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahleyin annemin odama gelip oğlum kalk geç kaldın demesiyle yataktan fırladım. saatime baktım. saat 07:44 idi. giyindim dişlerimi fırçaladım. beraber servisle gittiğim arkadaşımı aradım. o an da öğrendim gerçeği. telefonum bana oyun oynamış ve zamanı 20 dakika ileri almıştı. peki ne olmuştu bana böyle? cevabını az önce öğrendim...

telefonum beni nasıl kandırdı?
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

Sabahleyin annemin odama gelip oğlum kalk geç kaldın demesiyle yataktan fırladım. saatime baktım. saat 07:44 idi. giyindim dişlerimi fırçaladım. beraber servisle gittiğim arkadaşımı aradım. o an da öğrendim gerçeği. telefonum bana oyun oynamış ve zamanı 20 dakika ileri almıştı. peki ne olmuştu bana böyle? cevabını az önce öğrendim...

telefonum beni nasıl kandırdı?

bu olay sabah banada oldu ama kalkmadım tabi ben yataktan sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...