Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes Announced

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Ama konusu nasil dallandi budaklandi belli degil, bu herifin gecmis oyunlardaki indicationlara gore;

Oncekileri oynamadiysaniz okumayin

coktan geberip gitmesi lazimdi. Super soldier etc. muhabbetine yuksek metabolizma yuzunden 2 kati hizli yaslaniyordu, oldum olecem modundaydi. Yanlis mi hatirliyorum?

Sosyal ağlarda paylaş

tutsak oğlan frank jeager yani gray fox olabilir mi ? aklıma çok yatıyo benim, çünkü mgs1de naomi fake abisi fox hakkında baya şeyler anlatmıştı, hatta küçücük çocukken savaş alanlarından tutup kurtaran big bosstu. metal gear evreninde çocukken asker yapılan çoğu kişiyi elinden tutup kurtaran big bosstu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

tutsak oğlan frank jeager yani gray fox olabilir mi ? aklıma çok yatıyo benim, çünkü mgs1de naomi fake abisi fox hakkında baya şeyler anlatmıştı, hatta küçücük çocukken savaş alanlarından tutup kurtaran big bosstu. metal gear evreninde çocukken asker yapılan çoğu kişiyi elinden tutup kurtaran big bosstu zaten.

Gray Fox olamaz. Portable Ops'ta (1970'te, Peace Walker'dan dört sene önce) Gray Fox vardı, ve o zamanlar ergendi. Ground Zeroes'a kadar yetişkin olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...