Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

ya bişey sorcam önceden konuştunuzmu bilmiyorum ama iyi-kötü diye bir karar veriyoruz hepimiz ama oyunda karşıma bir türk çıksa ama düşman saldırcakmıyım...gavurları keselim :)[signature][hline]"If freedom is short of weapons, we must compensate with willpower."

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 31 Temmuz 2004 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Alliance

Nightelf Hunter-Druid [Sinera]
Dwarf Paladin
Human Mage
Gnome Rogue
Human Priest

Horde

Orc Warıor
Tauren Shaman
Undead Warlock
Troll Hunter

Dierlerı hakkında ısım bulamıyorum bı ara isim arama ile ilgili bi program wardı. o konuda yardımcı olur yada o programın sıtesını werırsenız sewınırım
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış biliyor olabilirim ama bir ara faq'da sanki şöyle bir şey okumuştum: her isim dünyada sadece 1 tane bulunabiliyor. uo gibi değil yani. o yüzden mümkün olduğunca orjinal isim bulmak gerek ve tabi elimizi mümkün olduğunca çabuk tutmamız lazım ve ve ve buralara yazmamamız lazım ki başkaları beğenip bizden önce kullanmasın.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 31 Temmuz 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
Yavaş kesin leeeeeeeeeeeeen burda aslan gibi 2 tane taurenimiz var bi cüce bide ben ordaki 20 all i alalımda görün :P
Şaka bi yana ne var all da ya niye herkes iyilik peşinde normal yaşantılarınızda bıkmadınız mı iyi olmaktan?

İyilik peşinde koşmamak? Sen Taurenleri barbar olarak görüyorsun galiba. Onlar kana susamış öküzler değil ki. Şerefli ve iyilik için yaşayan insanlar. Orc'ların bile çoğunluğunun Shamanizmi bırakıp kaosa sürüklendiği zamanlarda onlar hala shamanizmin verdiği iç huzur ile yaşıyorlardı. Rp'mize dikkat edelim.

Ayrica Rp demişken, tabii ki de Türk'le bile karşılaşsan, düşmansa öldüreceksin...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 31 Temmuz 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
İyilik peşinde koşmamak? Sen Taurenleri barbar olarak görüyorsun galiba. Onlar kana susamış öküzler değil ki. Şerefli ve iyilik için yaşayan insanlar. Orc'ların bile çoğunluğunun Shamanizmi bırakıp kaosa sürüklendiği zamanlarda onlar hala shamanizmin verdiği iç huzur ile yaşıyorlardı. Rp'mize dikkat edelim.

Ayrica Rp demişken, tabii ki de Türk'le bile karşılaşsan, düşmansa öldüreceksin...

Kana susamışlarki orc'ların yanında savaşmışlar.Faq'dada blizzard taurenleri minator'lara benzetmiş minatorlar kana susamış öküz-insan arası birşeydir.Ayrıca İyilik için yaşayan insan demişsin çok güldüm :) ayrıca burda Role Playing 'mi yapıyoruz anlamadım? neye dikkat etcez?[signature][hline]"If freedom is short of weapons, we must compensate with willpower."

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 31 Temmuz 2004 23:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wow un ilk trailerını izle. orada "A world of Honor" der sonra bir taurn gösterir. Taurenler Orclardan sonra en onurlu ırktır. Bu konu çok uzun Warcraft tarihini okuyun. Ha bu arada Horde Kötü değildir. Kötü Legion dur.[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.

[Bu mesaj Nebuch tarafından 31 Temmuz 2004 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

undead iyimi şimdi?:D ozaman gelsin bi human paladin bi tavla atalım kardeş kardeş :D Bu arada ONUR İle İYİLİK aynı şey diildir. [signature][hline]"If freedom is short of weapons, we must compensate with willpower."

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 31 Temmuz 2004 23:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Horde'un kelime anlamı olarak kötülükle alakası yoktur.
1. i. horda, göçebe aşiret; kalabalık; güruh. Golden Horde Altınordu. ,sürü.
2. kalabalık. sürü.
3. sürü. kalabalık. güruh. kavim. aşiret.
(Kaynak: seslisozluk)
Daha çok göçebe kavim, aşiret anlamı taşımaktadır..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

Actirmayin azimi
Taurenler barisci bir irktir Orklarin yanında savasmlaranın sebebi ise burnin legionun Toprak anaya zarar vermesi dolayisiyla durdurulmasi gerektigi ve borclarini odemek icindi. Hordun bir parcasi olarak gedil allieyi olarak durular[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 31 Temmuz 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
şimdi bi kere taurene insan demekle acaip bi pot kırmışsın onu belirtmek isterim hehe.orcların şamanizmi bırakıp kaos a sürüklenmesi tamamen ner'zhul ve legion ın etkisi.

valla bende tauren kadar cüsse olsa hiç öyle doğaydı şamanizm mi kasmazdım kodummu oturturdum hehe :D[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 01 Ağustos 2004 04:42 tarihinde demiş ki:
orclara tauranlere garez,im yok undead görürsem,zombi görürssem vururum baltayı kafasna,yermisin yemezmisn.

ama onların sana garezi var :D[signature][hline]"If freedom is short of weapons, we must compensate with willpower."
Sosyal ağlarda paylaş

Canlı yerine insan demişim :utaniem:

Maedhros_Laorx; Arkadaşlar Tauren konusunu detaylı olarak anlatmış. O yüzden ben daha fazla konuşmayayım o konu hakkında...

ayrıca burda Role Playing 'mi yapıyoruz anlamadım? neye dikkat etcez?

demişsin; Sen wow'un ne olduğunun farkındasın değilmi? Biz hani şu blizzard'ın çıkarıcağı MMORPG den bahsediyoruz...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 01 Ağustos 2004 04:42 tarihinde demiş ki:
orclara tauranlere garez,im yok undead görürsem,zombi görürssem vururum baltayı kafasna,yermisin yemezmisn.
ehue human oynayacaksan olmalı.
kan davası gibi bişiy bu değiştiremezsin :D[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında benim belirsiz yazmam yüzünden çıkmış tartışmalar :)Şöyleki;
İyi kötü derken aslında iki tarafı belirtmek istedim,sonuçta Tauren olursan orc un yanında olacaksın insanlara ya da elflere karşı.Ve tabiki iyi de kötüde her ırkta olacak,bunun örnekleri çok bkz:Drizzt,Artemis,Thrall vs vs vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...