Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

Sceamer dediğin Blizzard dışında bir firma için doğru olabilir ama bu şirket oyunlarını hep kusursuz çıkarma yoluna gitmiştir ama piyasanın dalgalanması için de hep önceden açıklamıştır oyunları.Ben bu oyun içinde aynı taktiğin geçerli olduğunu düşünüyorum yani bence onlar çoğu şeyi kafalarında bitirdiler,fan ları desen gani gani ki onlar dışında da bekleyen çok insan var bu saatten sonra bu projenin eğer gerçekten komada olma gibi bi durumu olursa Blizzard büyük anlamda kitle kaybına uğrar ee buda onlar gibi devleşmiş bi oyun firmasını isteyeceği en son şeydir heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Allience

StRencher Human Rouge
capul NightElf ?
Kumadam Dwarf Warrior
zlorwf Human Warrior
SolidSnake Human Mage
Sam Human Paladin
Lvl_Sabo Gnome Mage
tunca NightElf Rouge
Raid3r NightElf Rouge/Hunter
kawa Dwarf Paladin
fortinbras Human Warrior
Eternal Human Mage
aquila NightElf Hunter
Solonor Dwarf Warrior
DiaBoLiC Human Warrior
Infernal_Reborn NightElf Rouge
screamer NightElf Druid
malsahibi NightElf Rouge
Dingaer Human Mage
AMO Dwarf Warrior
elesso Human Priest
_ILuVaTaR_ Dwarf Mage
Norak Human Warrior
tom Dwarf Warrior
Virus Dwarf Warrior
OmeN Dwarf Paladin
weroqsheth Human Paladin
DoGMeaT Dwarf Warrior
McFrenzy NightElf Druid
Daggerfall NightElf Hunter
SpiritCrusher Dwarf Paladin
Twilight NightElf Hunter
vitae Dwarf Paladin
Mirage Human Warrior
The_Delucian Human Paladin
salvatore NightElf Rouge
KarafatmaMan NightElf Rouge/Hunter
Saeros Human Paladin
Befounder NightElf Hunter
homoid Human Paladin
H1gHK1nG Dwarf Warrior
Dragonutopia Human Mage
game947 NightElf Hunter

Horde

arcane Orc Rouge
Nebuch Orc Warrior
axedice Orc Shaman
Enginar Orc Hunter
spawn77 Undead Warlock
DalamarUnl Orc Shaman
Silthanas Orc Shaman
Mosquito Orc Warrior
WinterWolf Undead Mage
ascraeus Undead Rouge
McsPeyn Orc Warlock
Sw0rdy Undead Warlock
tsaniakas Undead Rouge
Maedhros_Laorx Undead Mage
dreagloth Tauren Hunter/Druid
ermynorac Orc Warrior
quasi Orc Shaman
Deadbolt Tauren Shaman
Merlot Orc Shaman[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

O zaten takdir i ilhai :P
Bu arada Tauren açıcam ben asıl isteğim oda bir karakterde eğerki ekonomi sağlam temeller üzerinde olursa blacksimith/miner/enchanting olacak sırf ve her üyemizi bir kere bedava olarak donatcam sonrada her ore getirene bedava item yapcam cüce olarak.
Ben şimdiden başladım valla pazarlama politalarına buyrun hodri meydan :PP[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

sen kullanmıcaksın koşmaktan harap ve bitap olduğun bi zamanda bastırıp paranı biniceksin, söliceksin goblinede "çek baba Kalimdora biraz orman havası alalım" die. bu wow adama kafayı yedirtir :( p.teside geçti 2 hafta oldu bakalım 1 hafta daha bekletecekler gibi duruyo....
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence direk dalmayalım alliance veya horde bence tüm patiler kardeştir birleşik bir guild olalım eğer olabiliyorsa eğer gördüyseniz ss lerde human ve orcların yanyana çarpıştığı sahneler mevcut hatta bir resimde human ve taurenlerin bilr birlikte çalıştığını gördüm[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Dingaer hangi resim nerde bi link verebilir misin? End game için horde ve allience yine birlikte çalışarak scourge ve leigon la bi kez daha savaşıcak diye bi söylenti vardı. Yalandır diye düşünmüştüm ama görmek lazım ss i.

edit : Pati yada değil, dwarf dışında allience gördümmü sinek gibi ezicem. Gerçi light elfler zaten sinek, gibi demenin lüzumu yok [signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 10 Ağustos 2004 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...