Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık iPhone 4S 64GB Uluslararası Garantili

mascio

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Elime birçok telefon geçtiğinden ve aynı telefonu kullanmaktan oldukça sıkıldığımdan 64 GB'lık BEYAZ iPhone 4S'imi satmaya karar verdim. Telefon Unlocked ve uluslararası garantiye sahip. 1.750 lira fiyat düşünüyorum.

Telefon temiz durumda. Yalnızca ön panelin köşelerinde birkaç ufak ezilme var. Bir de beyaz olduğundan haliyle kirleniyor kullanım sonucunda ama yine de gayet temiz olduğunu söyleyebilirim.

Telefonun kutusu vb tertemiz şekilde duruyor. Alıcıya kutusuyla birlikte gönderilecektir.

Lütfen PM yoluyla ya da telefon üzerinden bana ulaşın.

İyi günler dilerim.

Not: Fiyat yüksek şöyle böyle demeyi planlıyorsanız hem telefonun 64 GB olduğunu hem de tok satıcı durumunda olduğumu belirtmem gerekiyor. İlgilenenlere fotoğraf video falan gönderirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ashdjashd evet abi ilan verirken emindim senin uğrayacağına buraya da aheuah. elimdeki telefon bu arada evet.

64 GB'ın gereksizliğinin ben de farkındayım da o dönem mecburen almıştım. 16 saçmalık 32 ideal 64 gereksiz şeklinde ayrılıyor bence iphone modelleri zaten.

neyse sonuç olarak hafızasını azaltıp fiyatı düşüremeyeceğime göre, boş mesajların da manası yok.

garanti konusunda da fistan haklı, uluslararası garantili olduğundan tr'de garantisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...