Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedi tirmigi

Fly

Öne çıkan mesajlar

onu diyecektim kedi sahibi tanidiklarimin kollar jiletci emolar gibi hep ha tirmik yae diye geciyorlar

ilk tirmaladiginda sismisti de su anda standart kesik gibi

hayvanda da kuduzluk bisey yok gayet sakin de yalniz kaldigi icin agresiflesti sanirim o gun

neyse olursem anlarim teskurler bilgi icin
Sosyal ağlarda paylaş

şu kedi tırmıgı konusunda ben çok kinciyim hangi hayvan olursa olsun tırmalayınca basıyorum tekmeyi.

benim it yavruyken ısırmaya yelteniyodu yediği tokattan sonra havlamayı bile unuttu. otistik gibi oldu vallak. ister kedi oluyo ister köper istersen teddy bear. sahibini ısıran hayvana valla cok kılım.
Sosyal ağlarda paylaş

ana sorudan bagimsiz olarak yalniz kalinca kopekler ne bileyim seviniyor heyo adam geldi diye, bunlarin siniri mi bozuluyor

paso gelip sirnasirdi bana sever sayardim kendisini her ziyaretimde, dun ise elimi yavasca uzattim ve penceyi yedim, cok kirginim kendisine :(
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bilincsiz içgüdüsel tırmalamaları var, birde şımarıklıgından ve uyuzlugundan tırmalayanlar var,
onun oturdugu koltuga oturdum diye tırmık değil yumruk yemisliğim var, ama beni tenhada yakalayıp üstüme atlamasıda var.

benim köpegim valla biri geldimi seviniyor atlıyor zıplıyor insanlar korkuyor tabi. ama kedi ölemi? değil sinsi hain tenhada yakalıp sahibinimi kıskanıyo tehtid mi hissetio ne yapıosa şımarıklıktan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...