Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate II Soa

black_rider

Öne çıkan mesajlar

onlar bir yana bence baldur's gate hileye ihityacın olmayan bir oyun
o oyunun hilelerini araştıracağına yardım alabileceğin(tamamaen bakacağın değil) bir tam çözüm bulman daha mantıklı değil mi
sonuçta oyunu hile ile oynarken nasıl bir zevk alabilirsin ki

bunlar benim düşüncelerim hakkım olmayabilir ama belirtmem gerek diye düşündüm[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlin sana hak veriyorum.Bu oyunda hileye hiç gerek yok.Niye trainerlar var ehuahahha.Ehh şaka bir yana oyun en zorda oynamadığın sürece hilesiz bitirilebilecek bnir düzeyde.Gerçi bende biraz hile yaptım ama tam hile sayılmaz.Trainerlardan indirmiştim.İtem eklemek için kullandım.Teambg nin sitesinden bazı yeni alet edavat indirmiştim bunlarda sadece trainer gibi programlarla ekleniyordu(örnek:Bir ok yapmışlar goblin arrow diye.Attığpında hedefin yanında goblin ortaya çıkıyor.Böyle silahlar oldukça işe yaramıştı.)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

Isteyen istedigi gibi zevk alir ya, madem kullanmistin trainerin adresini veriver adama, veya adini.

SHadowkeeper diye bir BG2 editoru vardi bir zamanlar, beklenmedik bir format atmak zorunda kaldigimda benzer bir karakter yaparken cok isime yaramisti, butun detaylara sahip. Isine yarayabilir.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowkeeper kullandım bende.www.dlh.net adresinden çekebilir(yada Level eski cdelerinde bulabilrisin)Bu arada o eşyaları bulmanızı öneririm oyuna manyak eğlence katıyor(www.teambg.com da olması lazım.Bulamazsanız yolalrım arşivi hala duruyorBir sürü eşya indirdim:D)[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten konsol kmutlarından sadece enablecheatkeys işe yarar.Oda oldukça uzun arazilerde adamları ctrl-j ile ışınlamak yada bir Dungeonun en izbe köşesinde ölen adamını diriltmek için(jahreia olmazsa yanında:D)ctrl-r kullanmak için.:D yoksa exp veriomuş para veriomuş neye yarar?Bu arada adresi tekrar edelim www.dlh.net[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

tobe tobe... iiki bi hile istedik oyunu bitireli yıllar oldu hem de bir kere bitirmedim zevkine oynucam oyunu diye istedim bu kadar eleştiri yapana kadar yazsaydınız ii olurdu gerek kalmadı ben başka bir forumda cevabımı aldım...ardım edenlerede tessekkur ederim

[Bu mesaj black_rider tarafından 27 May 2003 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...