Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalabalıkta yalnız kalmak

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

Sıkıldım.Koskaca evrende tek başıma dolaşmaktan , tek başıma birşeyler yapmaktan , maden kazmaktan mission yapmaktan, üretim yapmaya çalışmaktan SI-KIL-DIM.abi yok ya iletişim kuramıyorum kimseyle sanırım bende bir sorun var .Çözemedim bunu.

oFFF offf cok sıkıldım hemde coookkk...[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz
Sosyal ağlarda paylaş

:) yapma canimmm biz seni hech yalniz biraktikmii haa senle birlikte kazamadik ama :P osssun ruhen yanindaiz senin
sıkılma bi amac ugruna kaziosun (?!??) :) rahat ol savas skillerin yeterli oldugunda sana uygun bi pvp corpuna girer o zaman ortamlara akarsin[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Scorpion Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

valla yalniz degilsin
bende ikinciz kez basladim
daha oncede trial oynamistim sadece
simdi ciddi ciddi baslicaktim
ama harbi cok bos gelio evren bana
oyuna sadece traininglere basmak icin giriorum
mining ve agent mission bence asiri bayik
bakalim insanlar ilk 1 ay gecsin falan dediler onu bekliyorum
girip training basiom
Sosyal ağlarda paylaş

sadece train basarak nasil para kazanicaksin :)
missionlar sux ama getirisi yüksek
mining sux ama kolay yoldan zengin oluosun
hangi oyunda hersey mükemmel? para kazanmak istiosan
bunlari yapmak zorundasin
ha vardir 6 aylik full savas skili basilmish char/iyi bi wallet gider piratelik yapar bi loottan 10-20milyon arasi para cikarirsin (yasasin playerlar)
bunun disinda ne swgde ne lada ne aoda nede dier oyunlarda herseygüllük gülistanlik deil
swgde kaliteli item aramaktan spiderle görev pesinde kosmaktan ortamda dolasan buged jedilerden bayarsin
lineagete ayni yaratigi trilyonkere kesmenin verdigi bayginlik
aoda bayadir oynaamdim ama ordada ayni yaratigi milyonkez kes sonra pvp yap bla bla
ee?
her oyun bi ölcüde sıkıcıdır olmak zorunda ona bakarsan hersey kolay olsaydi anlami kalirmiydi?
hayatta sıkıcı mesala 20 sene egitim görüosun sonra salak bi sınav hayatini kaydirio? ee napicaksin ben oynamicam bu hayati? :)
ya mmpo oynamican yada oynayip gülün dikenine katlanicaksin :)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Scorpion Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus

[Bu mesaj Creel tarafından 03 Kasım 2004 21:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla dediklerinde haklısın creel ama şu da var
o dediklerinin yanısıra bir yerde toplanıp muhabbet etmek, görsel olarak tatmin edici şeyler katıp gerçekten eğlenceyi farklı boyuta taşımak da var

mesela AO'da gidip bir diskoda birini tavlamaya çalışabiliyosun ama eve'de o anlamda bi tek hareketsiz resmin olduğu için yazı ile pek bir yere varamayabilirsin :D

yani milyonlarca kere bilmemne kesmekten ya da trilyonlarca ton maden kazmaktan ya da binlerce mission yapmaktan başka şeyler yapabiliyosun diğer bir çok oyunda, eve bu açıdan hep zayıftı, öyle de kalacak ama buna razı olup "ben zaten bunun için eve oynuyorum" diyenler de gayet tabi zevkle eve oynamaya da devam edecek

ne buna devam etmek garip ne de bayılıp başka şeyler aramak garip geliyor bana, all welcome derler ya hani bizim oralarda, işte ondan :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

girdigim istasyonda fps/turn based yada ne bilim adventure ekraniyla bile dolasa bilmekne kadar isterdim
freelancer oynayip da geldik buralara
orda az da olsa dolana biliodun sekil mekil oluodu
ama bu tarz biseyin evede olmasi sanirim coook coook uzak bir gelecek hatta ccp nin shivayi 1 sene onceden duyurdugunu ve bu expansionun bug güncellemelerini bile yeni yaptigini düsünürsek öle bisiyi yapmaya baslamasi bile mucize olarak nitelendirilebilir..
ve bilinirki mucizelere cok ender rastlanir..[signature][hline]

[Bu mesaj Creel tarafından 03 Kasım 2004 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkılma sebebim benim oyun yapısı değil ya.Bu yanlış anlasşıldı sanırım.Oyun ne olursa olsun , iyi yada kötü , eğer bir grupla birlikteysen tat verir sana.Bir ekip varsa ortada herşeye katlanılır bence.Aradığım şey aslında , çoğumuzun aradığına inandığım , şöyle en azından 4-5 kişi olsa devamlı birlikte takılsam .Oyun saatleri ayarlana hiç kimse yalnız kalmasa.Maden kazmak , mission yapmak yada ne biliyim pirate olmak.Asıl tat asıl keyif oz aman alınır bu tarz oyunlada bence.Yoksa ha single oynamısım ha multi.Ne farkeder.Evet bu dediklerimdede sorun kaynağı benim.İngilizcem daha iyi olsa eminim hiç yalnız kalmam ama lanet olsun ki o kadar iyi değil , bu saatten sonrada elalemle sohbet edicem diyede kitap okuyup ders çalışacak ne şevk , ne azim nede halim var.
Kısaca tek umudum aynı dili konuştuğum insanlar ama ne yazıkki onlarlada aynı ortama bir türlü giremiyorum.Zaten oynayan sayısı belli .[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz
Sosyal ağlarda paylaş

abi söledim sana skillerin yeterli oldugunda (ki bu tamamen senin kendi iyiligin icin) pvp yapan herhangi bi turk corp dicem ki sanirim shu an bi sol (bizde deli gibi pvp yapmioz gerci) var dierleri büyük corplar altinda shivayi bekliolar :P
iste artik nereye canin isterse oraya girersin ama skillerin tamam olmadan sadece gemi kaybedersin üzülürsün bizde üzülürüz[signature][hline]

[Bu mesaj Creel tarafından 03 Kasım 2004 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun zevkinin nerde olduğunu sonunda geç olsada keşfettim. Şu ana kadar gördüğüm en baba pvp olyı olan mmorpg lerden biri. Evet olay 0.0 da pvp arkadaşlar. Şu an Querious Defence Pliot (QDF) pilotlarından biriyim.Mikrofonlarla falan gate camp, fleet battle, tarzı çeşitli pvp varyasyonlarına giriyoruz gemi kaybettiğim an ne olursa olsun hemen yenisi escrow ediyorlar. Sıkılan arkadaşlar en yakın zamanda pvp olayına girin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 04 Kasım 2004 05:12 tarihinde demiş ki:
Oyunun zevkinin nerde olduğunu sonunda geç olsada keşfettim. Şu ana kadar gördüğüm en baba pvp olyı olan mmorpg lerden biri. Evet olay 0.0 da pvp arkadaşlar. Şu an Querious Defence Pliot (QDF) pilotlarından biriyim.Mikrofonlarla falan gate camp, fleet battle, tarzı çeşitli pvp varyasyonlarına giriyoruz gemi kaybettiğim an ne olursa olsun hemen yenisi escrow ediyorlar. Sıkılan arkadaşlar en yakın zamanda pvp olayına girin.

Edit: bunu son haftadır ilk pvp deneyiminin verdiği gazla yazdım belki daha sonra yine sıkıcı gelebilir oyun :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...