Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Dökülmesi

Tutan

Öne çıkan mesajlar

Red said:

bende muhtemelen bikaç seneye kelim

bütün sülalem kel.o yuzden kendimi kelliğe alıştırıyorum.sonra şok olmasın sdf

zaten baya dökülyor ve tepeden seyreldi

aynen al bendende o kadar ben alıştırmak yerine son çareleri arıyorum işte sonuç değişmiyecek ama daha fazla dökülürse özgüven falan kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Özgüvenimi hiçbi zaman fiziksel özelliklerime bağlamadım abi böylelikle çok rahatım.. 120 kiloyum , 187 boyum var yani ayı gibiyim. Onun için zaten kötü durumdayım saçımda dökülse daha kötü olamam heralde :P

asyalı olmak vardı ne kel gördüm ne de çok şişman
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Özgüvenimi hiçbi zaman fiziksel özelliklerime bağlamadım abi böylelikle çok rahatım.. 120 kiloyum , 187 boyum var yani ayı gibiyim. Onun için zaten kötü durumdayım saçımda dökülse daha kötü olamam heralde :P

subzero'ya 2soru sormak istiyorum

1.evli ya da nişanlı mısın?
2.aylık gelirin 5k$dan fazla mı?

evet hayır yeterli.
başka sorum yok?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sarımsak özlü bi şampuan kullanıyorum ve yanında losyon veriyorlar. İlk başlarda sanki bi etki oldu gibiydi. Tam da emin değilim ama bana öyle geliyor kandırma kendini fenn falan diyordum ama başkasına sorduğumda ufaktan var dedi sonra losyonu bitti bende üzerine düşmedim kaldı gitti.

piyasadaki normal şampuanların yararını göremedim. Yakın akrabalarda kelde var ama ileri derece de ve bende aman genlerde var deyip ne doktora gidesim var ne de şampuan ama son bi azim yükleneyim diyorum bakalım bayramdan sonra dermatoloğa gideceğim ve forumda bahsedilen yumurta bademyağı oalyına el atacağım.

İlerlersin ve dursun saç ektireim diyorum o duracak ta edecekte yaş gelecek 35 lere ne bu değerli yaşları atlamak ta istemiyorum öyle gel git yaşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...