Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

said:
DReaMaKeR, 29 November 2003 11:45 tarihinde demiş ki:
Bu Scrshot nasıl alınıyor? Benim canavarların resimlerini de yollamak istiyorum. Bu arada tüm tracklar bitti... 112 tane yarış var.

Dreammaker sende sorun cıkmadımı 100 kusuruncu yarıslarda? spartanda ve bır ıkı kısıde daha cıkmıs ya, eger sende sorun cıkmadıysa oyundan kaynaklanmıyor demektır,
Spartan umarım halledersın abı ya, ben sana yetısırım o arada daha 30 lardayım :)[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bir sorn çıkmadı valla... Hemen hemen tüm yarışları med. oynadım hard ya da easy oynamadım. Bununla bir ilgisi olabilir mi acaba? Şimdi bu oyun bitti çok canım sıkılıyor. Yeniden bir career yapsam ilk yarışlar bayacak. Of yaa.. 2 ya da 3 çıksın artık bir an önce :)

Bu arada scrshot nasıl alınıyor. Bende almak istiyorum.
Benim oyunu bitirdiğim araç RX-7'ydi... Ama oyun içinde kullandığım birçok araba oldu. Bence drag yarışlarında S2000 çok faydalı çünkü sürekli perfect shift yapabiliyosun. Skyliner ile her yarış head start oluyor bu da önemli bir nokta bence...

Soruları sorunları olan varsa yanıtlarım...

Ama önce şu benim sorumu yanıtlayın.. Screenshot alamıyorum nasıl alınıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda hallettim! olay cd den kaynaklanıyor arkadaşlar.beşiktaştakiler saglam fakat kadıköyde yazıcıoglunun yanındaki pasajda ve oralarda satılanlar da pist hataları var..normal yüklüyor oyunu ancak belirli bir bölümde masaüstüne atıyor..aman dikkat oradan almayın nfs yi..! birazdan bitiricem oyunu..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...