Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bu oyunu cok oynayinca anlasiliyo bu nfs den bi b.. olmaz..adamlar zorluk derecesinisole yapmislar easy arabalar yavas trafik fazla medium ikiside orta derece hard oynamayin bile :) zorluk derecesi acayip havada ucarken inecegin yere araba koymayi zorluk olarak goren bazi duvarlara surtunce cikitisi olmayan bazi duvarlara surtununce daan diye duvara carpmak sacma geldi bana..
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu kadıköyden alıp bitirmiş olan var mı? bugun 2. ciye aldım oyunu ve yine aynı hata! drift 8 pistini acmaya calisirken oyundan atıyor desktop a..delirecegim.cd ler mi bozuk yoksa benim donanımdan mı kaynaklanıyor anlayamadım.cdler bozuksa nasıl oluyor da yüklerken bir hata vermiyor..iki ayrı dükkandan aldıgım oyunların aynı yerleri mi bozuk? yoksa benim makinem pisti begenirse acıyor, begenmesse acmiyor mu??.biri bi mantık üretsin delirecem 3 gündür ugrasıyorum![hline]
Sosyal ağlarda paylaş

evet anlamıyorum mazda mx5 hala en iyi araba. yeni arabalar çıksa daha iyi

yalnız bi 206 ile takas ettim, öyle bi yarışa katıldım, 206'nın istatistiksel olarak acceleration'ı daha düşük olsa da daha iyi kalkıyor

ben bu işe anlam veremedim, çözen varsa anlatsın[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

evet yahu gönül ister ki her 5-6 yarışta bir daha iyi olan arabayı kazansın ama nerde. böyle geldik böyle gidiyoruz.
modifiyeler yüzünden böyle oluyor sanırım.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 206 ile gidiom şimdilik. Ama oyun çok da süper deil. Fren yapan arabaya çarpıosun sanki duvara çarptın. Duvarlardan olmadık şekilde sekiosun. Arabalar çarpışınca sanki karton kutular birbirine çarpmış gibi oluo. Havada uçuşuosun felan. Fizik saçma sapan. Sadece görsellik var oyunda malesef.

Şu daha koyu renk boyalar açılsa şu 206'yı benim 206 Roland Garros'uma benzetsem.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...