Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Valla ben derim ki DRIFT'lerde Subaru impreza kullanmak hile yapmak gibi bişey. Başka hiçbir araba onun gibi kayamaz gibi geliyor bana. O aletin orijinali 4x4 dür ama oyundaki de öyle midir bilemedim.

Draglarda ise 6 vitesliler ÇOK üstün oluyor. Acura RSX mesela rakip tanımaz gibi gelmektedir bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:

Draglarda ise 6 vitesliler ÇOK üstün oluyor. Acura RSX mesela rakip tanımaz gibi gelmektedir bana.

oh be benden birini buldm sonunda :p acura rsx kral bence
ya mazda nın o tiplerini hiç sevmedm direk takla atıo ne öle o uçuo gidioi araba bayar beni öle :p[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

BAK BU OYUNU BEN OYNARKEN CILDIRMADIYSAM KIMSE CILDIRMAZ BEN NERDEN BAKSAN 500 600 A YAKIN YARIS YAPTIM NFS UN DA AMA TABI TAM 99 YARISA GEKIYOM FORMAT 50 DE FORMAT 60 DA FORMAT MAKNA GOCUP TURUYO BU OYUNUN MANYAGI OLMUSUM BEN SANA TEK TAVSIYEM MAZDA ILK CIKAN MAZDA YANLIZ ONCE OTEKI DAHA IYI OLUYO AMA SISTEM GELISTIKCE ILK MAZDA USTE CIKIYO GRAFIKTEN ANLARSIN ZATEN BENIM DEDIMI YAP YADA BANA MAİLİNİ VER SANA 102. YARISIN SAVE GAME YOLLIYIM YOKSA KANSER OLURSUN AMA ZA TEN SEN DAHA O YARISI GECEMIOSAN BUNU HIC GECEMESIN KUDUZ OLURSUN BOL SANS[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

BITCH_OFBAT OZAMAN SEN OYNAMAYI BILMIYON SEN ACURAYI AL BEN MAZDAYI SANA FARK ATARIM CUNKU BENDEN IYI O ARABAYI BENDEN IYI KONTROL EDEN BABA VARSA CIKSIN KARSIMA BENIM TEK FAVORI ARABAM ARABAMA LAF ETMEYIN BU ARADA BU SERTLIGMI GOZ ONUNE ALMA[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

HAKLISIN ASLINDA AMA GONLUM ELVERMEDI COCUGUN UYUZ OLMASINA YA SINIRDEN ALICAM MAKINAYI PARAMPARCA ETCEM 7 TURLUK YARIS TAM FINISH ADAM BI KOYUYO NOSU GELDE CILDIRMA YARDIM EDIM DEDIM YAW[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

abi delı olmamak ıcten degıl o anda varya bu oyunu yapanı yakalasam artık japonmu ıngılızmı ona oyunu gecmesı ıcın 2 dakıka verırım eger kendı yaptıgı oyunu gecemezse agzını burnunu patlatırım demınde arkadasın dedıgı gıbı sanıo kı yarıs cok eglencelı bı hal alıcak[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oyun için bu kadar sinirleniyosan oynama ya boşver bak dışarda kuşlar,çiçekler,böcekler. Bahar geldi. Mis gibi hava. Doğayla iç içe. Ohhhh![signature][hline]
said:
BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

[Bu mesaj Holyman tarafından 12 Mayıs 2004 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

harbı sımdı dogru soyledın abı bende bazen kendı kendıme kızıyorum tabı dogal sende cocuklugundan berı sacma sapan oyunlarla ugras sende sınır hastası ol tabı sen benı sımdı sınır hastası falan sanıosundur tıpımı falan merak etmeye baslamısındır ne manyak bı tıptır dıye merak etme ben normal bırıyım ayrıca hıc sınırlı gorunmem sabırlıyımda ama BILGISAYARA DDAAYYAANNAAMMIIYYOORRUUMM[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam bi sakın ol ya :)
merak etmedim tipini falan ama bu sinirle sen fazla dayanamayacaksın gibi geliyor forumlarda.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardes sende 2 dakkada sınır hastası yaptın yok bıseyım ama ordan demesı kolay benım bı arkadasım var dunyanın an sakın ınsanıdır adam pc yuzunden kafayı yıyodu bı ara gta3 te bıyere takıldı bıde ustune ben gıdınce sınırden delı oldu ınsan yasamadan anlamıo[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bak sana şöle anlatıym.
Kaptırma bu kadar kendini Pc'ye. Bende zamanında virus temizlerken çok sinirlenirdim ama gelip buraya sürekli ve sinirli bir şekilde mesaj atmana gerekçe değil. Pc'den kafayı yiyosan kullanma bence. Sağlığından önemli mi?[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

4 kere bitirdim bitirmek drag vs daha zevkLi gibime gelior.[signature][hline]Like this or without you
Sadly it doesnt go on hopeless together or separate
IS IMPOSSIBLE BEING WITHOUT ANY REASON
We were hoping to be happy with dreams.No one is responsible even me or you.
And now im without you ,you are without me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LuCk, 12 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki: benım bı arkadasım var dunyanın an sakın ınsanıdır adam pc yuzunden kafayı yıyodu bı ara gta3 te bıyere takıldı bıde ustune ben gıdınce sınırden delı oldu

o arkadaş benim :)
ve beni sinir eden de Luck arkadaştır.çok milimetrik bi atış yapamamadığım için sürekli game over olan bi oyunda,kafamın üstüne çıkıp beni sinir etmek için göbek atarsan olacağı budur,adamı Psycho'ya bağladın :P
neyse gelelim underground'a.Ben ilk oynadığımda oyunu sevmedim ama the Fast and the Furious ve 2 Fast 2 Furious'u izleyince adam harbi gaza geliyo yani.Ama hiç beceremedim oyunu sonra ''Amaaan'' dedim ve bıraktım :)[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...