Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

1.6 milyara gitse kesintiden sonra 1,36 milyar falan kalıyor. Oyun içinde gold 0.25 görünüyor diye aldanmayın pek kolay kolay satılmıyor şu anda o fiyata. Oyun içinde goldu satsa zaten 0.18 euroya düşüyor kesintilerden sonra milyon başı oda 240 euro gibi bir şey yapıyor. 250 euroya koyunca trink 210 euro ara işlemsiz hesaba geliyor. Ha 2 milyara satılacaksa ayrı da dediğim gibi oyunda gold satılmıyordu en son pek fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

gold haklısın 2milyara satmaya kasip goldu satsan vs daha cok para gelir ok ama iş temposu vs ayiracak vakit kalmiyor ona pek.
En temizi rmahdan satmak diye dusundum.

Ban waveden once forumdan catze manticore dusurdu (boyle yaziliyordu galiba) 2 milyara satti. Sora ban yedi. Ah harici piyasada 1.5k tl civari alici buluyordu ama scammerlarla ugrasmamak icin goldla satmisti. Parayi da yiyemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

bilirsiniz arada sırada burayı da dahil trollerim koyduğum itemlerle ama bu sefer benmi trollendim anlamadım

ring koydum bir adet özellikler şöyle aynen;
27 minimum damage
71 dex
77 vit
59 poison res
%24 gold hedesi

soket moket hakgetire ama yaklaşık 500k ya satıldı vendor fiyatından bidlene bidelene şaka gibi..

benim için vendorluk du da benim bilmediğim(hiçde anlayamadım şu ah olayını) bi olayımı var bu yüzzüğün??
Sosyal ağlarda paylaş

Gold findları gene bota bağladı birileri. Sadece %24 gold find aratırsan birbirine çok çok benzer fiyatta olduğunu görürsün o ringlerin.Örneğin şu an mesela tam rakamdan emin değilim de 250-300k altı %24 gf ringleri toplayan bot çalışıyor, alıyor tekrar listeliyor, deneyip görebilirsiniz anında satılacak ringiniz. Elde ettiği karlar ufakta olsa sürümden kazanma mantığıyla iyi para kazandıklarını tahmin ediyorum. Yani normalde tek bir bot saatte normal oyunu oynayarak 500-700k dan fazla para kasamıyordur ama bu şekilde milyonu aşıyordur tahminim. Tabi adamların yüzlerce bot çalıştırdığını düşüneceksiniz mantıklı gelmesi için bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...