Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 4S alayım mı nerden alayım

tiLi

Öne çıkan mesajlar

1 senedir iphone 5 beklemekten gına geldi. Elimdeki iphone 3G mahvetti beni yavaşlığıyla. Artık dayanamıyorum alacam galiba iphone 4S.
1- 5i beklemeye değer mi? Ne artı özelliği olacak ki?
2- 4S i nerden almalı? 64 GB düşünüyorum. Sahibinden den almakla teknosa dan almak arasında ne fark var merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

1 senedir iphone 5 beklemekten gına geldi. Elimdeki iphone 3G mahvetti beni yavaşlığıyla. Artık dayanamıyorum alacam galiba iphone 4S.
1- 5i beklemeye değer mi? Ne artı özelliği olacak ki?
2- 4S i nerden almalı? 64 GB düşünüyorum. Sahibinden den almakla teknosa dan almak arasında ne fark var merak ediyorum.

ayni durumdayız... ama ben dayanıcam galiba. Keşke son versiyonunu yüklemeseydim 3g'nin benide öldürüyor yavaşlık what's up bile kullanamıyorum o derece
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yurtdışında bayağı ucuz olduğu için aldıydım, 20 gün oldu işte. Gider de senelerce, ben de iphone 3g'den upgrade ettim hatta.

Iphone 5 bugün çıksa, ömrü 12 ay, sonra 5s çıkacak, sonra 6 çıkacak...

Uygun fiyata bulursan, malı beğenirsen al işte. Çok da uzatma. Ha tabii gibi Türkiye'den de 2k+ lira verip alma telefonu. Ben 1200 liraya aldım Apple Store'dan, I5 çıkıp da 4s'in fiyatı düştüğünde bile aldığım fiyattan pahalı olacak Türkiye'de muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Iphone 5 bugün çıksa, ömrü 12 ay, sonra 5s çıkacak, sonra 6 çıkacak...

bu hatali bir mantik.

sonucta 3g aldiginda benzer bir pozisyonda olan adam 1 ay bekleyip 3gs alsa su anda o iskenceyi cekmeyecek. yine ayni sekilde 4s'i olan adam iki sene sonra gelen major updateleri ve iyilestirmeleri alamayacak.

ustune, bu gun aldigin telefon bir ay sonra 500 lira deger kaybedecek. hata yapmissin, keske almasaydin.
Sosyal ağlarda paylaş

her şeyi en ince hesabını yapıp günlerce araştırıp öğrenip en iyisini almaya kasardım hep. şu an onun için o kadar yorgunum ki. yarına da fotoğraf makinesi de lazım. parası olup hiçbir şeyden anlamayan adamlar gibi gidip aldım. kafa o kadar rahat ki

madem böyle yapcan niye soruyosun diyceksiniz de araştırmaya başladıktan sonra sıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...