Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EN UYGUN FİYATA DİABLO 3 GOLD SATIŞI

clabnick

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar arkadaşlar.

Fiyat devamli degiskenlik gosteriyor bunu sizlere forumdaki konuyu kendimiz guncelleyemedigimiz icin yansitamiyoruz. Bu konu altindan satislarimiza devam edicegiz. Fiyatlar degistikce konu altinda guncelleyip sizinle paylasacagiz.

Suan icin eu normal mod 1m=1,8 TL
Suan icin eu hard mod 1m =7 TL

FİYATLAR YUKARİ ASAGİ DEGİSTİKCE KONU ALTİNDAN GUNCELLİYECEGİZ. LUTFEN TAKİP EDİNİZ.

MSN:[email protected]
Battletag:havadakarada#2489
Cep Tel:0543 599 37 56 turkcell

Hepinize iyi oyunlar. İyi eglenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Suan icin eu normal mod 1m=1,3 TL
Suan icin eu hard mod 1m =6,5 TL

kredi kartınız ile taksitle veya peşin olarak alabilirsiniz.

SANALPAZAR LİNK : http://www.sanalpazar.com/Diablo-3-Gold-1.000.000-1m-Oyun-Parasi__isp4165492

GG LİNK: http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/diablo-3-1-000-000-1m-gold-oyun-parasi-eu-normal-62220952
Sosyal ağlarda paylaş

mdastar said:

baltalamak istemiyorum (kaldı ki almışlığım da vardır senden fdsfds) ama 1.2 TL var şu an başka bir forumda :/

herkez istediği yerden almakta özgür . gerçeklik payı var veya yok lütfen buraya bu sekilde msj atıp baltalama satışı ok .. cevapda yazmazsan konuma sevınırım.

iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

atara atar geldi.

editlemeden önce daha atarlıydı ya arkadaş.ne diye edit attı şunu yazdıktan sonra onu da anlamadım.

"İsin gucun bu senin tam anladim artik. Bos gezenin bos kalfasi. Yaz burada aciklada herkez bilsin 1.2 yi. Varsa gerceklik payi ve devamli bu isi yapan birisi ise hemen 1.2 yapicam fiyati."

adamın konusuna ne bişey yazdık fiyatla ilgili önceden ne bişey yaptık.kaldı ki arkadaştan gold da aldım yüklüce kaç kere.enteresan insanlar ne diyim..
Sosyal ağlarda paylaş

mdastar said:

Seele said:

atara atar geldi.

editlemeden önce daha atarlıydı ya arkadaş.ne diye edit attı şunu yazdıktan sonra onu da anlamadım.

"İsin gucun bu senin tam anladim artik. Bos gezenin bos kalfasi. Yaz burada aciklada herkez bilsin 1.2 yi. Varsa gerceklik payi ve devamli bu isi yapan birisi ise hemen 1.2 yapicam fiyati."

adamın konusuna ne bişey yazdık fiyatla ilgili önceden ne bişey yaptık.kaldı ki arkadaştan gold da aldım yüklüce kaç kere.enteresan insanlar ne diyim..

sana msj atım neden edıtledıgımı.. senden cekıncek halım yok :)
lutfen konuyu uzatma bu konuyada cevap yazmazsan sevınıırm.hadı ıyı oyunlar sana..
Sosyal ağlarda paylaş

bak arkadaşım..

1- istediğim konuya yazarım sana mı soracağım?forum burası.
2- mesajımı iyi oku.başta ne yazmışım? "baltalamak istemiyorum"

şimdi.sence bunu senden "daha önce gold almış biri" (ki ne kadar aldığımı da iyi biliyorsun) neden yazar? sana iyilik olsun diye.sana sadece haber vermekti amacım.ona göre revize et fiyatını insanlar senden almaya devam etsin diye.seninle yaptığım alışverişlerde bir sorun olmadı şu ana kadar, kaç kişiye de seni önerdim.bilmem anlatabiliyor muyum?o yüzden önüne gelene atar yaparak hiç bir yere varamazsın.onu söyleyeyim.

istediğin yerden almakta özgürsün demişsin.onu biz de biliyoruz rahat ol.

hadi şimdi sana iyi satışlar, bol kazançlar güzel evladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...