Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk sigara ve ilk alkol ya da herhangi bir ilkinizi bizimle paylaşın eğlenelim :)

zynpozbdk

Öne çıkan mesajlar

İlk alkol de yeni yürümeye başlamışım, babam bira içiyomuş bende işaret ediyomuşum habire birayı, en sonunda vermiş babam ve 6 ay yürüyememişim (emeklemeye devam asdas) Sonra babam her içtiğinde ister olmuşum da en sonunda tuborg vermiş babam acı gelmiş bidaha istememişim. Ondan sonra da ilk okul çağlarında daha mahallede olsun yazlıkta olsun arkadaşlarla toplanıp içerdik, trakyalıyız sonuçta :P
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sigarayı hatırlamıyorumda, ilk alkolde orta sonda arkadaş araba almıştı, beni alır giderdk sahile denize karşı içerdik 2şer tane fln..

sonra sigaraya başladım bi ara ne ara bilmiyorum ama, alkol ile bağımlısı oldum sigaranın.

sonra lise son esrar muhabbeti dönd..
Sosyal ağlarda paylaş

Bi 10-11 yaşında falanım, iki kat altta oturan arkadaşım çağırdı, biraz takıldık falan. Sonra bakşimdi ne getircem dedi mutfağa gidip bi geldi elinde 2 çay bardağı ve küp şeker var. Bu ne dedim, du bi dakka diyip bi daha gitti geldi bu sefer bi elinde rakı öbür elinde kola şişesi ve sakız. Noluyo lan dedim, çok acı oluyo diye rakının içine şeker atıyorum süper oluyo, sonra da kokuyu alsın diye kola içip sakız çiğniyorum dedi.

Bi yudum aldık, baktık bok gibi oldu, gittik döktük lavaboya canım rakıyı. Sonra da kolayla takıldık işte, şanzelize kafe stayla.

Tabi bu olaydan değil ama şu an rakıcıyım allama bin şükür.
Sosyal ağlarda paylaş

zynpozbdk said:

Benim ilk sigara deneyimim olaylıydı biraz.herkes beni sigara içiyorum sanıyordu. Sigaraya büyük bir ilgi duyuyordum ama hiç sigara içmemiştim ama sanki içiyorum o kadar kaptırmışım kendimi. Bi gün okul çıkışı sigara kullanan bir arkadaşım gel de beraber içelim dedi bende ne diym şimdi gittik ben öksüre öksüre bi hal oldum çaktırmamaya da çalışıyorum bi yandan hafif bi baş dönmesi falan çok gülesim gelmişti :D Ya siz?

hikayeyi bir sona bağlayamamanın mihenk taşı olmuş bu mesaj
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...