Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Razer Naga Epic/Draytek Modem karşılığı alınık Diablo 3 Gold

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Oldukça temiz az kullanılmış, yıpranma ve hiçbir sorunu olmayan oldukça kaliteli bu iki ürüne karşılık D3 gold almak istiyorum.

Yüksek fiyatlı fakat en kaliteli modemleri üreten Draytek'in 4 portlu wireless modemi =>

Draytek Vigor 2710ne ADSL2+ Wireless Router Modem

http://forum.donanimhaber.com/m_63977852/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63977852

Razer'dan piyasadaki en pahalı ve en kaliteli gaming mouse =>

Razer Naga ''Epic'' Mmo Gaming Mouse

http://forum.donanimhaber.com/m_63977711/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63977711

Elinde değer olarak bu miktara yakın Diablo 3 gold bulunan ve bu ürünlere ihtiyaç duyanlar pm atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=620053

10.000 TL üzerindeki sorunsuz satış geçmişim ve referanslarım...

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Ürün: -Sugarcocuk1'e satılmıştır - 850TL Extreme Oyun Sistemi Son 3 gün :)
Alıcı: sugarcocuk1
Tarih: 31 Aralık 2009; 17:37:13
Yorum sorunsuz bir alış veriş oldu arkadaşa teşkkürler

Ürün: Satılık ASUS Rampage II Extreme X58 Lga1366 + Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit Türkçe
Alıcı: Tobias
Tarih: 2 Ağustos 2010; 6:51:06
Yorum Sorunsuz bir alışveriş yaptık herşey dört dörtlüktü.

Ürün: Satılık i7 860 + GIGABYTE GA-P55-UD4 P55 DDR3 2200MHz+ Core i5 i7 Lga1156
Alıcı: drekeskin
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:08:19
Yorum mükemmel kargo,güvenilir satıcı,süper ürünler.tavsiye ederim...

Ürün: Satılık Haf 932 Full Tower + OCZ PC Power & Cooling Silencer 750w Quad Psu
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:08:10

Ürün: Satılık Samsung SyncMaster 2233bw
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:07:57

Ürün: ▓▒░ *Satılmıştır* Nokia N8 (Gümüş) - KVK Garantili ▓▒░
Alıcı: HaKaTo
Tarih: 24 Haziran 2011; 22:18:50
Yorum Teşekkürler Herşey olması gerektiği gibi..Sorunsuz ve güvenilir..

Ürün: Satılık Noctua NH-D14, Intel i7 860 ve i7 2600k stok soğutucular, Corsair 2600 rpm 120mm fanlar
Alıcı: nosfecagri
Tarih: 8 Mart 2012; 14:08:12
Yorum Çok ilgili ve dürüst bir arkadaş kesinlikle gözü kapalı alışveriş yapılır.

Ürün: Razer Vespula Çift Taraflı Bilek Destekli Gaming Mousepad
Alıcı: bruise
Tarih: 8 Mart 2012; 14:07:18
Yorum Süper paketleme, hızlı gönderi ve güvenilir satıcı. Kendisine çok teşekkür ederim ürün açıklamada belirttiği gibi elime ulaştı.

Ürün: Satılık 7+1 Steelseries Siberia V2 Beyaz Mikrofonlu Kulaklık
Alıcı: xchmer
Tarih: 16 Kasım 2011; 2:55:45
Yorum Ürün beklendiği gibi güzel, satıcı gerçekten ilgili ve güvenilir. Teşekkürler.

Ürün: Creative Inspire 2+1 Hoparlör
Tarih: 1 Kasım 2011; 19:40:54
Yorum önce havale-sonra kargo ile sorunsuz ürün ve satıcı.teşekkürler..

Ürün: Crucial M4 2.5" 256GB SATA III SSD
Tarih: 30 Ekim 2011; 17:01:47
Yorum Harika bir alışveriş oldu. Her detay söylenildiği gibiydi, çok memnun kaldım.

Ürün: Satılık çok iyi oyun sistemi i7 860 4890 vapor-x 6950 dirt 3 edition (fotoğraflı)
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:09:08

Ürün: Logitech G9x Gaming Laser Mouse + Logitech G15 Gaming Keyboard + Razer Mantis Control Mouse Pad
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:08:29
Yorum sorunsuz ürünler,mükemmel paketleme,iyi niyetli satıcı..tavsiye ediyorum...

Ürün: Satılık 4GB Patriot Extreme Performance Gaming Series DDR3 4GB (2x2GB) 1600MHz CL 7-7-7-20 Low Lat.
Tarih: 8 Ekim 2011; 22:08:59

Ürün: Satılık Msi 7970 Lightning (2 adet) | 2 Nisan Faturalı + Garantili
Tarih: 28 Nisan 2012; 20:32:27
Yorum Çok harika bir alışveriş oldu. Ürünler çok güzel ve özenli şekilde kargolanmış, herşey sorunsuz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Ürün: Satılık | Corsair Ledli 200mm Fan, Corsair H100 Fanları(2600rpm), i7 2700k soğutucular
Alıcı: oossmmaan
Tarih: 30 Nisan 2012; 14:27:34
Yorum Alşışveriş yapılacak mükemmel bir kullanıcı. hassas paketleme ve sorunsuz ürün. ilginiz için teşekkürler.

Ürün: XFX 7970 Black Edition | 1 Mart Inventus Faturalı+Garantili
Alıcı: DeVaST@ToR
Tarih: 6 Nisan 2012; 16:15:49
Yorum Mükemmel bir satıcı,satışın tüm ayrıntılarıyla ilgilendi.Satıştan sonra bile teknik destek sağladı.. Her daim alışveriş yapılmaktan tereddüt edilmeyecek bir arkadaş.

Ürün: Satılık Logitech G9x Laser Mouse 85 tl + hediye fırsatı
Alıcı: beostar
Tarih: 12 Mart 2012; 16:14:52
Yorum Güzel ürün, ilgili satıcı güvenilir bir arkadaş. Ürün için teşekkürler.

Sosyal ağlarda paylaş

Orada profilime mi link verilmiş ve bak bu kadar postum var mı demişim yoksa 10.000 tl üzerinde yaptığım bir sürü sorunsuz dört dörtlük satış ve insanların geri dönüşüne mi yer vermişim ?

Referans referanstır bir platformda insanların güvenini kazanıp sorunsuz satışlar yapmışsan bu çok şey ifade eder zira seni tanımayan ve bilmeyen insanlar buradan bir fikir elde edebilirler.

Baya boş bir yorum yapmışsın. Şaşırdım mı ? Pek değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Nickin ya da bireyin nitelikleri mi konumuz ? Zira öyleyse git o adama mesaj at onunla sabaha kadar didin dur benim hiç umrumda değil o tarz detaylar. Hakikaten boş beleş mesaj atıyorsunuz başka bir halt yok.

İzah etmeye bile gerek yok yukarıdaki söylemim gayet basit ve net. X değerinde y sayıda sorunsuz alışveriş geçmişi. Önemli olan sorunsuz bir satışın gerçekleşmiş olması ve bunun akabinde geri dönüş alıp durumun sorunsuzluğunun ispat edilmiş olmasıdır. Ben ürünü satarken kalkıp aa dur bu adamın nicki bi tuhaf yahu buna satmayayım mı diyeceğim ?

http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=178904

Açarsın herifin referanslarını bakarsın kafana yatmazsa birkaçına pm atar detay alırsın.

Ürün satıldı mı ? Satıldı. Sorun var mıydı ? Yoktu. Satış nasıldı ? Güzel hızlı ve sorunsuzdu. Bitti, ihtiyaç olunan bilgi bunlardan ibarettir. Bu üç unsur dışında önemli bir kavram yok.

Hayatında 10.000 tl görmemiş adam gelip o da referans mı bak adamın nicki şöyle diye burun kıvırıyor, asıl sen neyin kafasındasın ? Ben böylesi boş böylesi amaçsız böylesi zorlama atılan mesajlar görmedim.

Pati'de 3 satış yaptım şuana kadar 250 tl değerinde kulaklık bir adet mouse 1 ssd satmıştım burada. Delili var mı ? Adamlara mesaj atmadığın sürece ortada bir sistem olmadığı için yok. Referans ya da satış sistemi getirilirse haber ver sırf gönlün olsun diye ilk ben kullanacağım sen de satış yapılacak nickleri seçersin güzel nickler olsun ki kederlenme gece gece.
Sosyal ağlarda paylaş

ticaret forumu değil burası zaten insanlar referanstan çok üyelik tarihine bakıyor ya da her üyenin az çok profili ortadadır ona göre güvenir alır almaz.

7-8 tane alışveriş yaptım burdan bi kısmı elden kargo gidipte kimse bana referans olur musun orda burda demedi zatende neyin derdindesin kimsenin iplemediği forumdan gelmiş quote spam atmışsın

mouse pad mouse satarak 10k toplamışsın tebrikler lowlife.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatında 10k'dan fazla görmüş olanlar dilediğini yazabiliyor mu?
yazabiliyorsa ne yapıyorum, banka hesap cüzdanını falan mı tarayıp koyayıp, paraların önünde yatıp foto mu çekip koyayım?

çünkü bişiler yazıcam da.

razer naga kaçadır bilmem ama buradan tanıdığım adama güvenirim ben. X liraymış şu kadar satışı varmış ben burada iplemem. diğerleri de iplemez.

bulunduğu yere göre uygun davranmalı adam. donanımhaber daha kalabalık, meslek lisesi gibi bi yer. oraya uygun davranış buraya gitmiyor işte. ha uygulamaya çalışınca sonuçlarını görüyoruz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ticaret forumu değil burası zaten insanlar referanstan çok üyelik tarihine bakıyor ya da her üyenin az çok profili ortadadır ona göre güvenir alır almaz.

7-8 tane alışveriş yaptım burdan bi kısmı elden kargo gidipte kimse bana referans olur musun orda burda demedi zatende neyin derdindesin kimsenin iplemediği forumdan gelmiş quote spam atmışsın

mouse pad mouse satarak 10k toplamışsın tebrikler lowlife.

Burada toplam 3 adet satış yaptım ve bu ürünleri alan 3 kişinin baktığı şey buradaki hesabım değil orada yaptığım sorunsuz satışlardı. Kendileri de gelir yazar zaten isterlerse önce para havalesini yaptılar akabinde kargo yaptım kendilerine. 1 adet 250 tl değerinde kulaklık bir adet 750 tl değerinde ssd ve 1 adet 90-100 tl değerinde mouse. Bu adamlar sence buradaki hesabıma güvenerek mi alışveriş yaptı ? Kapalı kutu gibi resmen ben kendi açımdan söyleyeyim gidip de tanımıyorsam ve başka insanlar daha önce alışveriş yapmamışsa o kadar para gönderip bir şey almam.

Neymiş ? DH'nin satış bölümünde alınan referanslar değerliymiş. Zira o forumun hardware ve 2. el bölümü dışında işe yarar olmadığını herkes biliyor senin çarpıtmaya çalıştığın nokta da burası zaten. DH'yi falan savunmaya kalkacağımı mı sanıyorsun da iki de bir ama dh böyle ühüüüüüüü diye haykırıyorsun merak ediyorum.

Sen burada alınan referansı (ki bu sadece bir mesaj değildir sistem üzerinde satış sayfana işlenir http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=620053 ve olası en ufak olumsuz durumda gerek üyeler gerek yöneticiler üyeliği kapatıp gereken notu düşerler ki insanlar dolandırılmasın) sanki konu dışında muhabbetlerden quote yapılmış gibi değerlendirmeye kalkarsan bu senin acizliğindir.

Orada sattığım 2500 tl'ye ekran kartı da var 60-70 tl'ye sattığım mouse pad de var. Başlık trollemeye çalış cevabı alınca da ağlak ağlak mouse pad satıyorsun sen low life diye haykır. İyi iş valla 8-)

Git azcık çalış para kazan hazımsızlığın gitsin. Burada yüksek fiyata satılan ürünlere gelip her allahın günü trollük yaparak geçmez o hayat.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuyruk acıları geçmiyor bazı arkadaşların her konuya dalmaları lazım yoksa gitmez.

Yahu oturup bi bakın ne yaptığınıza. Yırtınıyorsunuz zorlama bir şey bulsak da onun üzerinden tartışma çıkarıp günümüzü geçirsek diye ee bunun adı işsizlik üzerine hazımsızlığı da ekleyince ortaya böyle bir tablo çıkıyor. O yüzden iş bulup çalışmanız şart. Azıcık yaşayın ki o içinizdeki irin akıp gitsin milleti forumda baştan aşağı kusup durmaya bir son verirsiniz belki :)

Sen de basit, cılız ve zayıf bir söylemle uyaracağına yapılan ihlalleri göz önüne alıp yetkili sıfatıyla bir söylemde bulunmazsan bu bölüm trolle açık kalmaya daha çok uzun süre devam eder. Karakedi arada bir bakıyorsa forumlara eminim içi sızlayıp pişmanlık duyuyordur zira burada yarattığınız kanki ortamından doğan tablo oldukça vahim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ulan bazılarıda kıçı kırık 2-3 forumu birbiriyle karşılaştırıp kendilerince sanal prestij, ego falan kasıyor ona çok gülüyorum ben işte. ulan iki forumda da boş içerikli 1000lerce mesaj atıp zaman öldüren adamlar var, sende onlardan birisin, bu ne ego? memlekete faydalı bir iş yapında onun üzerinden prestij kazanın, böyle paticikte donanımhaberde ekşisözlükte yazmakla olmuyo bu işler.

gelelim asıl konumuza, hayırlı satışlar dostum, razer naga kullanılmış olmasına rağmen neredeyse 0 fiyatına koymuşsun, sağlam bir indirim patlatırsan özel mesaj at lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

Sen de basit, cılız ve zayıf bir söylemle uyaracağına yapılan ihlalleri göz önüne alıp yetkili sıfatıyla bir söylemde bulunmazsan bu bölüm trolle açık kalmaya daha çok uzun süre devam eder. .

10k üstünde alışveriş yapınca bölüm moduna laf sokma hakkıda mı geliyordu? onu yazmamışsın ondan sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hata ve kusur varsa belirtirim bunda şaşırılacak bir durum yok. Mühim olan nokta haklı mıyım değil miyim. Eğer bir bölüm yetkilisi belli başlı isimleri 2. el bölümünde kayırıp her başlığı gereksiz yazı ile doldurtup trollenmesine izin veriyorsa. Şikayetleri görmezden gelip yetkisini kullanmıyorsa ve iş kötü bir noktaya gelince cılız ve etkisiz bir yönetim gösteriyorsa ben bunu gayet tabi belirtirim neden belirtmeyeyim ki ?

Sen yalarsın, öpersin, koklarsın ben de kalkar sorunu ve adaletsiz yaklaşımı ifade ederim bu karakter meselesi. Sen nasıl eyleminden ötürü rahat hissediyorsan ben de aynı şekilde rahat hissediyorum.

Oripxnot said:

razer naga kullanılmış olmasına rağmen neredeyse 0 fiyatına koymuşsun, sağlam bir indirim patlatırsan özel mesaj at lütfen.

Yorumun sağlam olmuş ona atar yaparlar yakında ;)

Gelelim soruna.. Genelde bu noktada dikkat hatası yapıyor insanlar hemen açıklayayım. Benim sattığım ürün Razer Naga değil ben Razer Naga Epic satıyordum ikisi farklı fiyatlara sahipler :) Şöyle düşünebilirsin Razer Naga fiyatına Razer Naga Epic.

http://www.sanalmarketim.com/urun/503ad42941d80dbc953cf6ec9a4637ca/RAZER-Naga-MMOG-Laser-Gaming-Mouse

http://www.sanalmarketim.com/urun/3ff77ddfcc2969cedea2566519123b6c/RAZER-Naga-MMOG-Epic-Kablolu-/-Kablosuz-Laser-Gaming-Mouse

Mouse satışı yapılmıştır geriye modem kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw hata sende. Paticik.com forumundan ne bekliyorsun ki ? Çoğu arkadaş aşırı espiritüel kişiliği ile hem lafı dokundurup hemde konuya bir şeyler yazmış olmanın verdiği tatmin duygusu ile gününü kendi kafasında yaşıyor.

Burası ticaret forumu değil diyor kimi :) Pazar alanı bölümündesiniz binlerce post var neyin kafasındasınız. Ha işin özü trollemeyi , aşağılamayı , saçma salak ama kinayeli yorumlardan haz alınıyor :) Sen herkese cevap vermek zorunda olduğunu düşünme heeeeee de geç onlarda kumda oynasın.

'' Şimdi bu postumu üstüne alınanlar diploma falan koyar yada ben şuranın sahibiyim vs.vs. bla bla..''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...