Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

fiyat iyi degil ama 200-300 milyon için değmez. Samsung tr'de nasil kdv ye göre az kar edip ucuz satıyorsa apple da yapabilirdi aynı şeyi. S3 ile ip5 in fiyatları başka ülkelerde hemen hemen aynı.

Bu 14 aralık nedir yahu turkcell'in satışımı yoksa appleshop tan mı bahsediyorsunuz ? Nerede,ne zaman acılacakmış bu apple shop hiç bir yerde kaynak yok yani birtek kariyer net alımları var ama resmı açılış tarihi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

fiyat iyi degil ama 200-300 milyon için değmez. Samsung tr'de nasil kdv ye göre az kar edip ucuz satıyorsa apple da yapabilirdi aynı şeyi. S3 ile ip5 in fiyatları başka ülkelerde hemen hemen aynı.

Bu 14 aralık nedir yahu turkcell'in satışımı yoksa appleshop tan mı bahsediyorsunuz ? Nerede,ne zaman acılacakmış bu apple shop hiç bir yerde kaynak yok yani birtek kariyer net alımları var ama resmı açılış tarihi yok

14 Aralık Operatörlerin iphone 5'i bayilerinden satmaya başlayacağı tarih.

Apple Store, Ağustos 2013'te Zorlu Center'da açılacakmış diye bir söylenti var.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman şöyle soriyim arkadaşım Tr ye değilde ilk almanyaya gelicek heralde bir taneden fazla sokturmazlar.Kimin kendinin mi diye sorarlar büyük ihtimal.

Buarada kendim kullanmayı düşünmüyorum Iphone 4kullanıyorum ilgilenen varsa getirtirebilirim.

Kendisi aralık 28'de gelicek buarada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...