Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Szasstam said:

Bu lansmanı başarısız bulan ve iPhone kullanıcısı var mı?
İpadde olur, bir sekilde Apple müşteri deneyimine sahip olanlardan yorum almak değerli çünkü

Yıllarca apple USB yok bilen diyip iPad alınca abi bundaki deneyim yok diyenlere şahit oldum,

Ben iphone u yeni bir iphone ile değiştirmek için bir sebep arıyorum ama ne yazık ki bu da değil. belki beklentilerim yüksektir ama az daha uzadı diye ekran niye bunu alayım ki? Benimkinin az daha uzunu az daha incesi... eee? kulaklığı alırım telefon kalsın bence... ilk izlenimim bu yönde iphone kullanan birisi olarak.

olayı fakirler sevmeyecek diye bakmak da saçma. burada mevzu fiyat performans olayı... en büyüğü en pahalısı değil... yoksa gidin safir den platinyum kaplamalı elmas ekranlı telefonları alın onlar daha pahalı...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Apple kullanicisiyim.
Iphone ipad ipod gibi nerdeyse her ürününü kullandim. Bi Mac ile hasir nesir olamadim windows'u birakamadim.

Su an iphone 4s kullaniyorum ve Iphone5 almak icin bir bahaneye ihtiyacim vardi. Sartlamistim kendimi. Aslinda basta hayal kirikligi yasamis olsam da (cok büyük beklentilere bagliyorum bunu, ayni bi filme büyük beklentilerle gibi hayal kirikligi yasayarak cikmak gibi) su an basarili buldum. Adamlarin amaci yeni bir telefon yapmak degildi zaten. Ellerinde telefonu daha iyi yapmislar. Iphone zaten basarili bir ürün. Gerek stiliyle gerek arayüzüyle kolay ve kullanisli. Bana hitab ediyo. Mesela samsung'un widget'larini görünce direk kacasim geliyo telefondan. Yada bb'nin tuslarini. HTC hic kullanmadim yorum yapmayacagim. Zaten daha ne bekliyoruz ki bu aletlerden daha? Bir de ona karar vermek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Apple'ı çok severek kullanan ve parası olan insanlar için yeni iphone gayet iyi gelmiş, onu belirteyim. Bu kitlenin param var, apple 4s kesmiyor artık diyorlarlarsa the new iphone bunlara yeterli gelecektir.

Gel gelelim apple fanboyları olmayan ve parası zıcmayan bizlere. Açık söyleyeyim bana oooo vauv dedirtecek hiçbir şey göremedim. Neye göre göremedim? TR fiyatına göre göremedim. Üst seviye bir telefon mu? Evet. iPhone'un ve Apple'ın o "inovate" felsefesini taşıyor mu? Hayır. Yine diğer iphonelar gibi fahiş fiyatlara satılacak ve kapış kapış gidecek bir telefon olmamış bana göre. Pilde bile öyle ahım şahım bil gelişme yaşanmamış.

Yine de iphone'un kalınlığını ve ağırlığını taktir ettim. Tasarım da fena değil. Ben apple'ın iphone 4 tasarımını beğeniyorum acıkcası.

gel gelelim iPod Shuffle ve iPod Nano'ya. iPod shuffle hiç almadım, almam da ama o fiyat, o hafıza olmamış. Aynı fiyata sony mini ekranlı, 18 saat playback (+3 saat fazla) sunan aleti var. Fiyatı da aynı.Buna rağmen apple apple diye fanboyluk yapıp abi shuffle mükemmel eşsiz ya off diyecek applefagler yoktur umarım piyasada.

iPad Nano'nun tasarımı ne öyle abi. Tam bir çin malı çakması. Zorlayın çin malı yapın desem bu kadar yakınından geçemezler heralde. Bir tek siyahlının ve grilinin gideri var onların da renkler birbirine girmediği için.

iPod Nano'yu beğendim ama tasarımda zıcmışlar direkt. iPod Touch'ı beğendim ama o kadar para verirmiyim bilmiyorum. Hele bir akıllı telefon alacaksam gerek olayacak. Onun dışında shuffle ve iphone 5 gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Ben Apple kullanicisiyim.
Iphone ipad ipod gibi nerdeyse her ürününü kullandim. Bi Mac ile hasir nesir olamadim windows'u birakamadim.

Su an iphone 4s kullaniyorum ve Iphone5 almak icin bir bahaneye ihtiyacim vardi. Sartlamistim kendimi. Aslinda basta hayal kirikligi yasamis olsam da (cok büyük beklentilere bagliyorum bunu, ayni bi filme büyük beklentilerle gibi hayal kirikligi yasayarak cikmak gibi) su an basarili buldum.

kaçtan gelecek ya bu telefon 2k mıydı 2.5 kmıydı kaça satıyorlar bilmiyoru mda şimdi bu telefon bir o kadar daha parayı hakediyor mu sen onu söylesene. Yani, evet ben 4s'i bir kenara bırakırım ve türkiyeye gelince (veya 2-3 ay fiyatı da düştükten sonra) gider yenisini alırım diyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben simdi € ile alicagim icin TL beni pek enterese etmiyo. Iphone 5 almami etkileyecek tek faktör 4s'i kaca elden cikarabilecegim. 1 senedir kullaniyorum ve cok iyi durumda alet. Kaca gider bi fikrim yok. Ama üstüne 200€ koyup iphone5 alabilecegim bi durum olsa 1 sn düsünmem. 200€+ vermem. 1 sene bekler iphone 6 alir 4s'i anneme hediye ederim daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...