Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık 3.nesil ekşisözlük acc

clifff

Öne çıkan mesajlar

beyler nası bu kadar aggro çektim anlamak mümkün değil. lol

postumda görüldüğü gibi bu fiyata alan insanlar var. yani daha nası açık yaziyim bunu. bende sizin gibi düşünüyorum, bencede etmez yazdım zaten ufacıkta olsa araya anlayın diye.

ama çok var ne yazikki orda burda bu fiyatlara alan. bu başlıkta zaten sizden çok, millet googleda aratır burası çıkar, üye olur balonuyla mesaj atar diye açtım yani.

olum bu ülkede millet 100tlye lordluk ünvanı, yıldız satın alıyo lan kendine.

ekşi acclarıda bu fiyattan gittiğini çok gördüm arkadaşlarımdan nesli eskiyle. ben vermem diyorum size ısrarla. ama veren var işte aku

vay anasını arkadaş toplu linç başlamış lan :)
Sosyal ağlarda paylaş

2. el bölümünde kısıtlama falan yok bildiğim kadarıyla, adamın üslubunda da bir terslik yok ama işi gücü olmamakla kalmayıp parası da olmayanlar gelmiş her zaman olduğu gibi 2. el bölümünü trollemeye. Ekşi hesaplarının satılıyor olması yeni bir durum değil. Ben burada verilenden çok daha yüksek rakama satanlar ve alanlar gördüm üniversite yıllarında. Neden bu kadar şaşırılıyor onu anlayamadım.

Suç size başlık trolleten yetersiz yöneticilerde aslında, efendi olup kendi halindeki adamlara bulaşmazsanız kurtlanırsınız oturduğunuz yerde. Eh onlarda bir şey demiyor 2. el'de o başlık benim bu başlık senin trolle dur akşama kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...