Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

aquila

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

yani diyorsun ki adamlar boş bi formu, okuldaki sıkıcı bi konferans sonrasında dağıtmak için beklerken kendileri, can sıkıntısından doldurmamıştır. kesin gerçektir diyorsun

heh, on numara tespit. bizim okula da geliyorlar böyle dandik dandik mühendislik firmaları, sahibi kurucusu ya da bir başka görevdeki ukala bi herif çıkıp 'biz yokluktan geldik, işte mezun oldum şunu yaptım, şöyle iyi oldu, 1 milyar cirolu şirkete sahibim ama eski türk lirası' falan diye artis artis bir şeyler anlatıyorlar, sanarsın ki bir başarı hikayesi. neyse, ondan sonra da işte başvurular için bu formu doldurabilirsiniz BİZ SEÇİCEZ GEREKENLERİ falan diyorlar, zaten sıkıntıdan patlamışız, çağıran hocalara ayıp olmasın diye kalıyorum, üstüne bi de saçma salak sorularla gelmiş bir cv formu oluyor, salak salak şeyler yazıp gönderiyorum.

ulan çük, sen kimsin ki beni seçiyosun? diyemiyosun tabii, ama fesbuk dizimag falan yazıp gönderiyorum, ismi de sallıyorum. uğraşsın adamlar.

böyle bir şeye denk gelmiş de olabilir, gerçekten fesbuk falan yazan bir insan da olabilir. olabilir abi, türkiye burası. tr'den beklentilerimizi çok büyütüyoruz biz çevremize bakıp, halbuki çok çok azınlık bir kitle olduğumuzu düşünüyorum sırf patiye takılacak şeyi kazanmış olarak bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

CthuLhu said:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/565000_10151056073170810_1083696568_n.jpg

kesin bim dir bu market...

ortada chanel no:5 deodorant var abi.

yani 5 liralık niveanın axe ın da çakmasını yapmışlar. 2.5 lira falan mı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Frostbite said:

CthuLhu said:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/565000_10151056073170810_1083696568_n.jpg

kesin bim dir bu market...

ortada chanel no:5 deodorant var abi.

yani 5 liralık niveanın axe ın da çakmasını yapmışlar. 2.5 lira falan mı bu?

LAN ARABAN VAR DİYE HAVA ATMA ŞİMDİ!!!

SEN OTOBÜSE BİNMİYORSUN. BİLMEZSİN! AMA BİZİM YAZIN BURNUMUZUN DİREĞİ SIZLIYOR TER KOKUSUNDAN DİYE TAAAA ÇİNDEN GETİRTİYORUZ BUNLARI! 1.5LİRAYA SATIYORUZ ADEDİNİ. 2.5'A DA BAKKALDAN GİDİYOR. MAKSAT MİLLET PİS KOKMASIN!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...