Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War I-İs Coming...

oncekendimi

Öne çıkan mesajlar

Lelouchshiba said:

sırf eğlencesi için bile savaşın çıkması desteklenebilir. destekliyorum şahsen.

"birşeyleri ölürken izlemeye ihtiyacım var"

Eye on the the TV
'Cause tragedy thrills me
Whatever flavor it happens to be, like...
"Killed by the husband"
"Drowned by the ocean"
"Shot by his own son"
"She used a poison
in his tea...kissed him goodbye"
That's my kind of story
It's no fun 'til someone dies

Don't look at me like
I am a monster
Frown out your one face
But with the other
Stare like a junkie
Into the TV
Stare like a zombie
While the mother holds her child
Watches them die
Hands to the sky crying,
"Why, oh why?"

Cause I need to watch things die... from a distance
Vicariously I live while the whole world dies
YOU ALL NEED IT TOO, DON'T LIE

Why can't we just admit it?
We won't give pause until the blood is flowing
Neither the brave nor bold
Will write as the story's told
We won't give pause until the blood is flowing

I need to watch things die... from a good safe distance
You all feel the same, so...

Blood like rain come down
Drown my grave and ground

Part vampire
Part warrior
Carnivore and Voyeur
Stare at the transmittal
Sing to the death rattle

La, la, la, la, la, la-la-lie (x4)

Credulous at best
Your desire to believe in
Angels in the hearts of men
Pull your head on out your hippy
Haze and give a listen
Shouldn't have to say it all again

The universe is hostile, so impersonal
Devour to survive... so it is, so it's always been

We all feed on tragedy
It's like blood to a vampire

Much better you than

http://www.youtube.com/watch?v=yQRS1Ryh9HU
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

DungeonsAndDragons said:

Savasin kimseye yarari olmaz, neden bu kadar savasi destekliyor bu topic i baslatan anlam veremiyorum dogrusu.

savaşın birilerine yararı olmasa savaşlar en başından çıkmazdı. sırf eğlencesi için bile savaşın çıkması desteklenebilir. destekliyorum şahsen.

Savasta ailelerini,varliklarini ve herseylerini yitirenler sizi mutlu mu ediyor bu neyin ve nasil bir mantigin urunu? Kisacasi eger savas cikip siz herseyinizi yitirirseniz hala bu destek ve mutluluga kaldiginiz yerden devam edebilecekmisiniz merak ediyorum dogrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

axedice said:

Viktor said:

Muglada kurtlerin islettigi bir restoran "turkler giremez" uygulamasi yaptigi icin halk ayaklanip mekani yagmalamis, jandarma son anda mudehale edip korumaya almis kurtleri

Şemdinlide olsa şu bi yere kadar da muğla iyiymiş. Var mı bu habere kaynak falan?

http://www.showtvnet.com/haber/guncel/02082012/muglada-gerginlik.asp

semdinlide ne oldu, ne oluyor orasida ayri muamma

Otelin sahibi türkmüş. Otelinde kalan kızlara kürtler laf etmiş, bu da kürtleri işinize bakın diye terslemiş. Ertesi gün birkaç kürt gelip resepsiyonda annesiyle(!) bunu hırpalamış epey. Sonra da caddeye kürt bayrağı asmışlar dediklerine göre ama bundan emin olamadım. Sonra türk gençleri toplanıp kürtleri linç etmiş jandarma ellerinden zor almış.

Ailemin yanına geldim ortacaya. Tanıdıklar böyle anlatıyor olayı.

Söz sende paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

DungeonsAndDragons said:

Savasta ailelerini,varliklarini ve herseylerini yitirenler sizi mutlu mu ediyor bu neyin ve nasil bir mantigin urunu? Kisacasi eger savas cikip siz herseyinizi yitirirseniz hala bu destek ve mutluluga kaldiginiz yerden devam edebilecekmisiniz merak ediyorum dogrusu.

savaşın olmamasını istesem de buna bir etkim olmayacağından olmasını isteyerek bundan zevk almam en iyi seçenek benim için.

ergen falan demiş biri bir de. o kadar savaş çıkıyor ne katkısı oldu bu yetişkin arkadaşımızın. zevk almaması bir şey değiştirmiş mi ? kendine eziyet değil mi yani bu ? moralfaggotry, yok ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

DungeonsAndDragons said:

savaşın olmamasını istesem de buna bir etkim olmayacağından olmasını isteyerek bundan zevk almam en iyi seçenek benim için.

ergen falan demiş biri bir de. o kadar savaş çıkıyor ne katkısı oldu bu yetişkin arkadaşımızın. zevk almaması bir şey değiştirmiş mi ? kendine eziyet değil mi yani bu ? moralfaggotry, yok ötesi.

yazmayayim dedimde yinede yazayim;

moralfaggotry yada her ne ad ile dillendirilmisse. Yazik degil mi yani o kadar olene hah hah savasi destekliyorum ben katkimda yok oh mis izlemesi super tavri hic yasinizin ve akil sagliginizin mantigina ters dusmeden sizi rahat bir huzur seviyesine nasil erdiriyor merak konusu.

ikinci olarak uzulmek nezamandan beri moralfaggotry oldu yahu? Uzuluyoruz cunku insanlar masumlar oluyor, yani belki yarin seninde bir yakinin kim vurduya bir fuze altinda can verebilir. Bunun olmayacagini kim hesap edebilir. Ozaman bir baskasida gelip; aslanim moralfaggotry ligi birak gul gec derse ne cevap verebileceksiniz bu ikinci merak konusu.

Son olarak lutfen herseyi yitirdik bari insanligimizi yitirmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

gorebildigimiz dokunabildigimiz seylere empati yapip kendi basimiza gelirse diye uzuluyoruz, ondan sonra klavyeden protesto edip iyi bir insan oldugumuzu, gidisata dur denmesinde katkimizin olduguna filan kendimizi inandirip ego overload yapiyoruz iiste

merkezde daima egonun kendisi var, bin yillik balik tutmayi ogretme ile balik verme celiskisi, baligi verip adami izleyip egoyu tatmin etmek cok kolay, adama karsi gelip balik tutmayi ogretmenin ise zahmet haricinde bir getirisi yok, adamda cunki hazir baligi talep ediyor, isine geliyor zahmet edip ne diye balik tutucak?

bunun dahada otesi biz balik yiyelim diye butun nehirleri parselleyip, rahat yasiyalim diye kurdugumuz fabrikalarla adamin nehrinin icine edip ondan sonra cogunlugun refahi icin vergi diye adamin cebinden parasini alip, zaten gasp ettigimiz baliklarini adama goturup vermek ve kendimizi iyi hissetmek
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

DungeonsAndDragons said:

tamam git savaşta ailesini kaybetmiş insanlar söyle nasıl olsa savaş çıkıyo ben o yüzden çok zevk alıcam de. hatta bütün insanlık savaştan zevk almaya başlasın, kolektif bir bilinç oluşturmaya yönelik herhangi bir ihtimal sıfırlanana kadar raistline bağlamaya devam edin heheh
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Lelouchshiba said:

DungeonsAndDragons said:

tamam git savaşta ailesini kaybetmiş insanlar söyle nasıl olsa savaş çıkıyo ben o yüzden çok zevk alıcam de. hatta bütün insanlık savaştan zevk almaya başlasın, kolektif bir bilinç oluşturmaya yönelik herhangi bir ihtimal sıfırlanana kadar raistline bağlamaya devam edin heheh

hayatı survival tadında yaşıyor onlar da. ben sadece spectate ediyorum. böylesi eğlenceli. o durumda olsam ondan da zevk alırdım muhtemelen. büühüüüüğğğğ diye ağlamaktan kat kat daha iyi.

ayrıca "hatta bütün insanlık savaştan zevk almaya başlasın" demişsin de şehitlik mertebesi zaten onun için. savaşı mükafatlandıran tanrıları var bu ve diğer ülkenin insanlarının.

win - win - win bir durum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

viktor raistline bağlamış yine ergenliğin en pis biçimi sdf

buna sosyal zeka diyor bazıları herkeste olmak zorunda değil tabi onun yerine "insan her zaman bencil iyi olduğunu düşünürken bile bencil //_-" diye takılabilirsiniz tabi sdf

Bunu gozardi etmisim. Raistlin tavri oldugu zaman yeniden yorum getirmenin de pek bir yarari olmaz artik :) Saka bir yana dilerim savas cikmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

ayrıca "hatta bütün insanlık savaştan zevk almaya başlasın" demişsin de şehitlik mertebesi zaten onun için. savaşı mükafatlandıran tanrıları var bu ve diğer ülkenin insanlarının.

win - win - win bir durum :)

şehitlik mertebesi, savaş tanrıları vs, tepedekilerin bir takım amaçları için savaşan insanların "ben mal mıyım neden savaşıyorum lan bunların amaçları için" demesin diye var. senin de bu açıdan "ben şehit olcam" diye savaşa koşan insanlardan pek farkın yok, onlar ulusalcılık, şehitlik gibi şeylere sen de devletlerin büründüğü dokunulmazlık ilüzyonuna inanıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...