Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War I-İs Coming...

oncekendimi

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

kürdistan kuruldu simdiden hayırlı olsun,neyse yeni eğitim sistemi ile yeterince beyin yıkanırsa 20 sene sonra laikçiler yüzünden oldugunu yeni nesillere öğretilebilinir

300-500 sene öncesinin terörist başlarını şimdi özgürlük kahramanları olarak bilen halkımızın 20 sene de herşeyi unutmaya gücü yeter merak etme nuti
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

kürdistan kuruldu simdiden hayırlı olsun,neyse yeni eğitim sistemi ile yeterince beyin yıkanırsa 20 sene sonra laikçiler yüzünden oldugunu yeni nesillere öğretilebilinir

kürdistanın kurulmasının 20 sene sonra kötü görüleceği hiç olası değil. senin kürdistanın kurulmasını kötü görmen senin zamanındaki toplumun seni şartlandırdığı birşey. bir dahaki neslin bu konuda daha umursamaz olmaya itileceğini tahmin ediyorum. düşünme ve muhakeme yeteneği gelişmemiş insanlar çok kolay yönlendirilebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

"nutella yerim" said:

kürdistanın kurulmasının 20 sene sonra kötü görüleceği hiç olası değil. senin kürdistanın kurulmasını kötü görmen senin zamanındaki toplumun seni şartlandırdığı birşey. bir dahaki neslin bu konuda daha umursamaz olmaya itileceğini tahmin ediyorum. düşünme ve muhakeme yeteneği gelişmemiş insanlar çok kolay yönlendirilebiliyorlar.

kurulsun benim için sıkıntı yok
Sosyal ağlarda paylaş

Suriyede savasip toprak alcaz diye hayellerde olan muslumbordler gercekleri gormuyor

Muglada kurtlerin islettigi bir restoran "turkler giremez" uygulamasi yaptigi icin halk ayaklanip mekani yagmalamis, jandarma son anda mudehale edip korumaya almis kurtleri

Ulan kendi ulkemizde demokrasi yok, ic savasa yakin bir gerilim var sirf basbakan ve davutoglunun egosu yuzunden suriyeyi kurtarmaya calisiyoruz lulz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...