Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Ağar ve Futbol

Llama

Öne çıkan mesajlar

mehmet ağar gibi ağır abi denebilecek tiplerin ortak noktası var. meşru ya da gayrı meşru işler de yapsalar, çevrelerine karşı çok açıktırlar. sürekli yeni insan tanırlar, dertlere derman olurlar, cömertlikle üste çıkarlar, genelde güçlü tipte karakterler olurlar ve insanları etraflarına toplarlar.

böyle zamanlarda da işte bahsettiğin sahneler yaşanır. ağar'ın karanlık adam olduğu belli; ama bu çevresindekilerin hepsinin de karanlık olduğu anlamına gelmez. ağar'ın bürokrat, insan taraflarıyla da muhatap olmuş olabilirler pekala.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

pkk cizgisinde ki kurtler pek sevmez .sakik ve avanesi nefret eder :p

ben de sevmiyorum. Seni de sevmiyorum. PKK ve çizgisini de sevmiyorum.

Adam mafya. Bu adamların futbol gibi olayların içinde bulunmasının nedeni işleri meşrulaştırmaya çalışmaları. Yarın öbür gün işler ters gittiğinde kapısını çalacak, geçmiş olsun demeye gelecek adam lazım. Yoksa bitip giderler.

Futbol gibi bir ortam Mehmet Ağar gibi adamların toplum önünde imajını düzeltir işte. El etek öpmeye gider başkanlar, futbolcular vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

adam kürtlerin soyunu kurutmaya çalışmada en aktif rollerden birini almış bir herif.
onu sevmemek için pkk çizgisinde olmayı bırak kürt olmaya bile gerek yok.

beşiktaş'tan kimse gitmedi bu herife neyse alnımız gene açık fdsg

kurtlerin soyuyla ne alakasi var simdi? zamaninda terorize olmus insanlari turlu katekullilerle yakalamis bir adam bence, teror vs kontrteror taktiginin kurucusu ebedi sef :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...