Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala Nox oynuyan varmı ?

Cristian

Öne çıkan mesajlar

Bitirdim oyunu :-) Valla düşündüğümden çok kısa oldu ne diyim :-? Çok kolay öldü Hecubah valla :-o Valla o undead büyücüler daha çok zorladı Hecubah tan.Adamlar bi büyü yapıyo vurdunmu direk 112 hp falan yiyodun :-o Sizi ne zorladı en çok :-? Valla bide şuna değiniyim oyunda işime en çok yarıyan 2 silah vardı Halberd of Horrendous ve Flimsy Copper Sword of Beliw...[Vurunca comfuse veriyo].Valla ne diyim great swordla öldüremediğim çoğu yaratığı flimsyle rahat öldürdüm:-) .Şimdi sıra Wizard da sonra Conjurer 8-)

Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

nox okadar zo degil aslında sadece her adama karsı farklı taktik genelde özellikle buyulu silahları fln kullanılırsa rahat gecilio

ben conjurer ve warriorla bitirdim buyucuylede oynadım ama aynı yerleri oynamaktan böööö geldi bıraktım

o yarasa gibim adamları dmg almdan söle olduruosun hani buyu var bası donuor adını unuttum iste onu yapcaksın surekli kılıc ok neysen ona göre sonra vurcaksın paso sonra gecince bidaha yapcaksın o sekilde indirceksin

bu arada sondaki staff cok dandik be hehe warriorla 2 kere bitirdim son saveden biri staffla iki saat ugrastım biride hayvani bi sword avrdı ehuh onla bikackere vurunca indi asaa her vurus 100 dmg dı galiba:-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-07-21 12:27 tarihinde, Zed yazmış:
hepsiyle bitirdim,
sonra gaza geldikçe bi kaç kez daha bitirdim.
değerini kimse bilemedi oyunun...
diablodan falan on kat daha güzeldi oyun.

Bencede öyle ben de şimdi deli gibi oynuyorum aynı anda aldık cristian oyunu bitirdi ben hala lance of dead tayım
Level niye diabloya daha yüksek puan verdi anlamıyorum dogrusu

Sosyal ağlarda paylaş

Heh Wizardım Level 4 oldu bakalım bitiriyim bi şunuda :-o zaten Raider vampirleri flimsy kılıcımla öldürdüm.Yani vurduğunda başı döndürüyodu silah :-) Neyse çok zevkli.Ama hikayesi çok dandik geldi açıksa.Anlamadığım Hecubah niye bizi o dünyaya getirdi saçma olmuş peh :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence nox atmosfer olarak çoğu rpg nin tutturamadığı kıvamda.Yani ortamlar ormanlar :-p tam anlamıyla fantastik.Ayrıca etkileşim dolu bi dünya.Hele mağraya girdiğimde arkadan gelen müzik falan tırstırıyo.Diablo II ise her karaker için fazla skill olduğu için bize zevkli geliyo bence...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-07-23 22:09 tarihinde, Raid3r yazmış:
paso kos surekli hic durmadan slow at sonra dur lightning kac kafalarına yaklastıklarında kosmaya basla magic arrow at surekli durmadan

En klasik wizard taktigi. Ben oyle bitirebildim wizardla. Birde su guardvari bir adam vardı ortalarda karsınıza cıkan, hucre gibi birseyin icinde karsılasıyorduk. O adamda cok eglenmistim. Herif elinde koca kılıc pesimden kosuyor, ben dort donup kafasına buyu atıyorum odada :-) Bir yandanda muzik "OOooOOOOoOOOOooo" gibi birsey, gebermistim gulmekten. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Wizardla bitirdim tekrar, şimdi de conjurerla land of the deade geldim.
Yav amma kolaymış conjurer, allah sizi inandırsın neredeyse büyü yapmıyorum, aldım bir impact + readiness crossbow, inventory quiverdan geçilmiyor, ama ben de genellikle durmuyorum bile. Golem falan gibi harbi sıkı birşeyler çıkınca ben de çağırıyorum kahveden bir stone golem veya iki ogre lord, arkadan açık buldukça okluyorum sonra. Necrolar bile standart okla 3 atışta iniyor. Ben warriorda bu kadar rahat bitirmemiştim.

Özlemişim ama, iyi geldi. 2 haftadır krizdeydim, sonunda tesadüfen buldum oyunu mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi, sadece wizard'la land of the dead'e gelince bırakmak zorunda kalmıştım hdd'de yer gerektiğinden, o hesabı kapasam mı acaba oyun abandanware olmadan.. :-p

daha halen bakıyorum oynanışı ve atmosferi bu kadar keyifli action rpg göremedim nox'tan beri, onca dandini oyunun tekrarı yapılırken bir nox kaldı tek başına maalesef. westwood'un kapanacağı tuttu, keşke birileri alsaydı lisansı..

ekleme: hecubah da en şahane baş kötüler arasındadır naçizane görüşümce, ilk demoda büyü sözlerini hatırlamaya çalıştığı yerde bayağı gülmüştüm.. :-p sonra bilumum seslendirmeler süperdir, ezberlemiştim bir ara.. :) (10 kere opynayınca tabii ehe)

ekleme 2: yahu evet, müzikleri de muhteşemdir bunun, ogre köyü hele unutulmazlar arasındadır.. :-p valla bilemiyorum chem..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 27 Ekim 2004 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sam tarafından 27 Ekim 2004 13:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tonandetek tonan detak...
Diyorum bu adamlarda ne hafıza varmışta hatırlıyorlar oyunu bu kadar detaylı. Meğer 2001 in topiciymiş son anda farkettim. Çok güzel oyundu yazıları okuyunca conq veya wizardla tekrar bitiresim geldi cdleri arıyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

ehm conjurer da bitti. hecubahcıgım yazık, olduremedi bile beni. conjurerlara hechubah tavsiyesi -tabii sadece final sahnesini gorup eğlenmek niyetindeyseniz, pek keyifli olmuyor cunku- ; once hechu taglenir, akabinde her daim vampirism (lvl3 sanırım) ve infravision acık olmak kaydıyla pesine dusulur, goruldugu yerde acımasızca wierdling durtulmek suretiyle staff of oblivion kullanılır, bu arada kızcagızın size atacagı her buyuyu vampirisiminiz telafi edecektir. dikkat edilmesi gereken tek nokta staff of oblivionın chargeı olup, arada bir gerekmesi durumunda potion of healing kısayoluna tıklamak ve vampirismin bitmediğinden emin olmak da her zaman avantaj saglar.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe şaşırdım eski nickimi görünce listede. geçenlerde bi tekrar bitirdim ya her daim oynanabilitesi var süper bi oyun. multisi inanılmaz zevkli ama serverları hep kapandı malsef[signature][hline]Rahan, 25 Ekim 2004 21:00 tarihinde demiş ki:
Bellemiştim derken hareketi hep beraber yapalım;
* önce avuç içleri yukarı bakacak şekilde elleri uzatıyoruz
* sonra elleri yumruk yapıyoruz
* önkol (bilek dirsek arası) yere sürekli paralel olacak şekilde yumruk halindeki ellerimizi ileri geri hareket ettiriyoruz.(masayı çekermiş gibin)
işte emrah böyle "kardeş belliyomuş."
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu warrior ve conjla tekrardan bitirdim wizardla land of deaddeyim bu wizard pek bi yavan oldu bu sefer. Önceden ne yapmıştım hatırlamıyorum ama okçu uçan haşaratlara çok sinir oldum toplu kıyım büyüsü yokmuydu bu wizardın? Zaten biraz daha devam edince obliv çıkacak ama ben wizarddan zevk almak istiyorum kaçak vuruşlarla oynamaktansa güçlü büyülerle ortalığı yıkmak istiyorum. Yokmudur bir çaresi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...