Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Tanıtım: Valar Morghulis [Team VMOR]

Aegnosis

Öne çıkan mesajlar

GUILD VMOR

Tamamen demokrasiye dayalı ve 'Köylü milletin efendisidir' zihniyetiyle üye merkezli bir yönetim izlenmektedir.
Bütün kararlar bütün üyelere açık ve kimsenin mağdur olmamasını sağlayacak şekilde alınmaktadır.
Bir çok arkadaşımızın işten veya okuldan çıktıntan sonra 'Eğlenmek' için bu oyuna geldiği tarafımızdan benimsenmiş
ve birlikte "eğlenmek" temel amaçlarımızdan biri olmuştur.Lider, Officer yada üye farketmeksizin
hep ortak alanda buluşmayı hedefleyen bir grubuz. Rütbesi olan arkadaşlarımızın hiç kimseye karşı bir üstünlüğü yada ayrıcalığı bulunmamaktadır ve
rütbe sahibi olmak, sorumluluk altına girmek olarak değerlendirilmektedir. Yine bu mantıkla alakalı olarak Rütbe dağılımları
zorunluluktan çok, gönüllülük esasına göre yapılmaktadır.

Saygı çerçevesinde eğlenebilen, herhangi bir yaş kısıtlaması olmayan (halihazırda 15 yaşından
42 yaşına kadar bir çok farklı yaşta üyemiz bulunmaktadır), bütün ilişkilerin otoriteden ziyade karşılıklı
empati ve saygı üzerine kurulu olduğu bir Guilddir. Guild içinde personeli inceleyen, yeterliliğini denetleyen ayrı bir mekanizma bulunmamakta olup,
bu kararlar tamamen arkadaşlarınızla ilişkilerinize ve onların sizin hakkınızdaki düşüncelerine bağlıdır.
Aramızda GW1 deneyimi olan neredeyse hiç kimse bulunmamakta olup, pek çok farklı MMO'dan gelen üyeler ve
hiç MMO oynamamış üyelerle tamamen yeni bir oluşum içinde birbirmize destek olacak ve eğleneceğiz. Bu kadar farklı oyun geçmişi olan arkadaşımızla,
BWE'larda kazanmış olduğumuz başarılar, bizi gelecekte yaşayacağımız başarı ve eğlence konusunda bizi perçinlemektedir.

Mevcut üye sayımız: Şuan 96 olmak ile beraber alımlarımız bir süre daha devam edecektir.

Üye olunan alliance: FUBAR (Avrupanın en büyük Guild Topluluğu)

AMAÇ
Sadece ve sadece eğlenmek, geçirdiğimiz vakitten zevk almaktır (Eğlence bazıları için oyunda başarılı olmak, bazıları içinse sadece haritaların güzel
atmosferinde boş boş vakit geçirmek olarak algılanabilir. Bu konuda herhangi bir yaptırım olmaksızın saygı duyulmaktadır)

Kendi sitemizde sadece kendimize ait ; crafting,wvw,leveling,dungeons,Spvp rehberlerimiz bulunmakta.Aramıza yeni katılacak veya oyunun betalarına katılamayan arkadaşlarımızı şimdiden oyun için hazırlıyoruz ve kafalarındaki soru işaretlerini gideriyoruz.

Üyelik Başvurusu için : BURDAN

Ana sitemiz : BURDAN

Not:Guildimiz ''ESOM'' ismiyle yoluna devam ederken bazı problemlerden dolayı yeni bir oluşuma ve sisteme yöneldik.Aramızdan ayrılan 6 kişi dışında kadromuz aynı şekilde devam etmektedir.Artık ESOM ile hiç bir bağımız yoktur.
Eski betalardan bir kaç ss:

Sosyal ağlarda paylaş

Başarılar .. Ama zor işe girmişsiniz onuda belirtiyim.. Karar verecek bir grup olmalı yoksa işin içinden çıkmazsınız .. sayınız 100 ü bulmuş hep beraber yapılacak toplantıların sonunu görebilirmisiniz merak ediyorum .. Ha eğer şöyleyse durum herkese fikri sorulup çoğunluğun istediği yönde yönetim tarafından karar alınacaksa eh yinede zor ama belki halledersiniz .. böyle oyunlarda oligarşi en iyisi bence tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem şöyle oluyor.Bir konu hakkında oylama yapılmadan önce zaten guildin officerları kullanıcıların istediği sistemler hakkında az çok fikirleri oluyor.Bu sistemleri öğrendikten sonra kullanıcıların önüne bu sistemleri sunup oylamalarını istiyoruz.Max oy alan sistem kabul ediliyor (veya kural) yani her kafadan bir ses çıkma,tartışma v.s olmuyor.Herkes çoğunluğa uyuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de kırmızı çizgileriniz vardır herhalde. Çünkü oyuncularda çoğunluğa sorsak belki de küfür etmek doğal karşılansın, ninjalık serbest olsun, milletle dalaşmaya aldanılmasın, global chatte türkçe yardırmak hatta spamlamak hoş karşılansın gibi guild üyelerinizin hoşuna gidebilecek ama guildin kalitesini düşürebilecek kararlarda çıkabilir.

Ne yazık ki toplumumuz da ve oyun camiamız da oyuncular içerisinde kaliteli insan profili azınlık, çoğunluk değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yalan soyleyeyim onceleri pek kaale almiyordum ama Turkler gercekten yani simdi hangi Turkler diye bir nitelendirme yapamam ama adamlar Turkish konusuyor yani ve kufur ediyorlar yani bilmiyorum ama mumkun mertebe artik Turk loncalarinin Turk oyuncularinin olmadigi yerleri seciyorum ve dilerim GW2 de de TUrklerin olmadigi yerleri bulabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Koreanboy said:

Ne yalan soyleyeyim onceleri pek kaale almiyordum ama Turkler gercekten yani simdi hangi Turkler diye bir nitelendirme yapamam ama adamlar Turkish konusuyor yani ve kufur ediyorlar yani bilmiyorum ama mumkun mertebe artik Turk loncalarinin Turk oyuncularinin olmadigi yerleri seciyorum ve dilerim GW2 de de TUrklerin olmadigi yerleri bulabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...